czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaKino Kobiet!

Kino Kobiet!

POKOCHAŁY NAS JUŻ TYSIĄCE KOBIET W CAŁEJ POLSCE!

DOŁĄCZ DO NAS WRAZ Z KOLEŻANKAMI Z PRACY, PRZYJACIÓŁKAMI, MAMĄ I SIOSTRĄ!

SPĘDZAJ MIŁO CZAS NA SEANSACH Z CYKLU

KINO KOBIET!

Kino Kobiet – to impreza, która organizowana jest w kinach Helios od lat

i cieszy się ogromną popularnością. Formuła seansów zakłada połączenie oglądania filmu z dodatkowymi atrakcjami w postaci konkursów dla uczestniczek. Spotkania przygotowujemy z dużą dokładnością, uważnie dobierając partnerów

i sponsorów. Dbamy też o lekko zwariowaną atmosferę, tak aby był to wieczór pełen relaksu i dobrej zabawy. Kino Kobiet to seanse dla Pań, które świetnie bawią się w babskim gronie.

Pokazy Kina Kobiet to doskonała propozycja na wspólne wyjście z koleżankami z pracy. Dobry pomysł na uczczenie ważnych dla firmy wydarzeń, jak również fajna nagroda dla pracownic, które mają szczególny wkład w rozwój Państwa firmy. Grupowe wyjścia do kina to również luźna propozycja na zorganizowanie wyjścia integracyjnego, oraz miłe zaakcentowanie wyjątkowych dni w kalendarzu jak np. Dzień Kobiet, Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki czy Dnia Księgowej.

Przebieg imprezy:  Scenariusz pokazów Kina Kobiet składa się z ciekawego filmu dobranego przez nas specjalnie pod gusta żeńskiej widowni.

Film poprzedzony jest konkursami jakie przygotowujemy dla Pań. Ich tematyka związana jest z filmem lub np. porą roku czy ważnym świętem (np. Dzień Matki, Walentynki, Dzień Kobiet) które sąsiaduje z datą naszego seansu. W konkursach Panie wygrywają nagrody przygotowane przez partnerów naszej imprezy.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach!

Przy okazji biletów grupowych (powyżej 10 osób) mamy dla Państwa niższe ceny:

W dniu pokazu: 30,90zł

W okresie 1- 7 dni przed pokazem: 25,90zł

W okresie 8 dni przed pokazem i więcej: 21,90zł

Najbliższy seans w kinach Helios już 6 października o godzinie 18:00 z filmem „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”.

Jest komedia akcji i kryminalne love story inspirowane prawdziwą historią Zdzisława Najmrodzkiego, gwiazdora przestępczego półświatka, który 29 razy wymknął się władzom. Film to spektakularne filmowe widowisko i jeden

z najdroższych polskich filmów ostatnich lat, w którym wzięli udział najlepsi aktorzy, m. in. Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz i Jakub Gierszał.

Zapraszamy do kontaktu:

Helios Tomaszów Mazowiecki

Ul.Warszawska 1

Tel.(44) 737-01-45

Pozdrawiamy serdecznie!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS