poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Strona głównaKolejne nowości w kinie Helios

Kolejne nowości w kinie Helios

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami dwóch premier „Baranek Shaun Film. Farmageddon” oraz „Nieplanowane”.

„Baranek Shaun Film. Farmageddon” – PRZEDPREMIERA
Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach.Zwiastun:

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16587/Baranek-Shaun-Film–Farmageddon

„Nieplanowane” – PREMIERA
Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16975/Nieplanowane—Lektor

PROJEKTY SPECJALNE: „Najlepsze Lata” – Kino Konesera (4 listopada godz. 18:30)
Trzynastoletni Steve (Sunny Suljic) czuje się przytłoczony duszną atmosferą rodzinnego domu w Los Angeles. Wychowywany przez samotną matkę (Katherine Waterston), skonfliktowany ze starszym bratem (Lucas Hedges) szuka ujścia dla wrzącego w nim buntu w muzyce i deskorolce. W grupie kilka lat starszych, doświadczonych skaterów nie tylko zyskuje akceptację i odkrywa tajniki dobrej jazdy, ale również poznaje smak wolności oraz związanych z nią pokus i niebezpieczeństw. Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16987/Najlepsze-lata

„Władcy przygód. Stąd do Oblivio” – Kultura Dostępna (7 listopada godz. 13:00 i 18:00)
Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. „Za wszelką cenę” oznacza, że nie zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze.
Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego? Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze?

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16396/Wladcy-przygod–Stad-do-Oblivio

„Przyjaciele. Ten na 25. Rocznicę – Wieczór 3” – Maraton (7 listopada godz. 20:00)
Świętuj razem z nami 25. rocznicę emisji pierwszego odcinka bijącego rekordy popularności serialu wszechczasów! Sieć kin Helios zaprasza na jesienne wieczory w towarzystwie uwielbianych przez wszystkich „Przyjaciół”. Usiądź wygodnie niczym w fotelu w Central Perk i oglądaj razem z nami przygody najpopularniejszej paczki Nowego Jorku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was trzy fantastyczne zestawy. 7 listopada, podczas Wieczoru Trzeciego, zagramy:

– Odcinek z Chandlerem w skrzyni,- Odcinek ze ślubem Rossa, część druga,- Odcinek, w którym wszyscy się dowiadują,- Odcinek o Święcie Dziękczynienia.

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16873/Przyjaciele–Ten-na-25–rocznice—Wieczor-3

FILMY TYGODNIA: „Czarownica 2”
W 2014 roku zadebiutowała na ekranach polskich kin „Czarownica”, film opowiadający historię Diaboliny, która była kiedyś dobrą i piękna dziewczyną, jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej serce w kamień i skłoniła do rzucenia klątwy na księżniczkę Aurorę. „Czarownica 2” kontynuuje tę opowieść, ukazując skomplikowane relacje pomiędzy Diaboliną a dorosłą już Aurorą, które wspólnie będą musiały zmierzyć się z silnymi przeciwnikami w walce o ocalenie wrzosowisk i żyjących na nich magicznych stworzeń.Obok Angeliny Jolie w filmie zobaczymy m.in. Ellę Fanning i Michelle Pfeiffer.

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16411/Czarownica-2

,,Rodzina Addamsów”
Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do innego miasta, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16588/Rodzina-Addamsow

„Boże Ciało”
Historia dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii. Pod nieobecność duchownego Daniel wykorzystuje niespodziewaną okazję i udając księdza, zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Jego metody ewangelizacji budzą spore kontrowersje wśród mieszkańców, z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza poruszają ludzi.

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16522/Boze-Cialo

„Joker”
Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC – Jokera po raz pierwszy na wielkim ekranie. Przedstawiony przez Phillipsa obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16366/Joker

,,Bliźniak” [Bliźniak / napisy / 3D+ HFR]
„Bliźniak” to innowacyjny thriller akcji, w którym Will Smith wciela się w postać Henry’ego Brogana, elitarnego zabójcy. Prześladuje go tajemniczy młody mężczyzna, który jest w stanie przewidzieć każdy krok Brogana…

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16868/Blizniak—napisy—3D%2B-HFR

,,Countdown”
Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji, dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16683/Countdown

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS