sobota, 25 marca, 2023
Strona głównaAKTUALNOŚCIKonkurs od księgarni internetowej Literia

Konkurs od księgarni internetowej Literia

Zapraszamy do serii konkursów, w którym będzie można wygrać zestawy książeczek, kolorowanek z serii Fakt edukacja, które są dostępne w księgarni internetowej Literia.

Ćwiczę rękę i oko

Fakt edukacja

Zabawy grafomotoryczne to zbiór 30 ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. „Ćwiczę rękę i oko” to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu motoryki małej.

Psotny kiciuś

Fakt dla Malucha

Seria książeczek do kolorowania dla najmłodszych czytelników. Znajdziemy w niej nie tylko ciekawe kolorowanki z sympatycznymi zwierzakami, ale też naklejki. Treść serii została dobrana tak, aby zachęcać dzieci do ćwiczenia wyobraźni oraz umiejętności grafomotorycznych. Każda z książeczek ma dodatkowo atrakcyjny kształt wybranego zwierzątka.

Modelki. Zaprojektuj stroje

Fakt dla dziewczynek

Lenka, Tola, Julka i Ania zapraszają do wspólnej wiosennej zabawy. Czeka na Ciebie aż 11 scenariuszy i mnóstwo kolorowych naklejek ze strojami, butami i dodatkami. Możesz też zaprosić do zabawy swoje przyjaciółki i wspólnie zdecydować, w co ubiorą się nasze bohaterki!

Dinozaury. Kolorowanka z naklejkami

Fakt dla Malucha

Dinozaury to idealna książeczka dla wszystkich maluchów, które lubią kolorować i kochają prehistoryczne gady. Obrazki dinozaurów można pokolorować według własnego pomysłu lub wzoru z naklejki. Do książeczki dołączona jest figurka dinozaura. Poznawaj dinozaury, koloruj i baw się razem z nimi!

Pytanie konkursowe brzmią:

  1. Wymień 5 tytułów publikacji (oprócz tych w artykule) dla najmłodszych z serii wydawniczej Fakt.
  2. Wymień 5 kategorii książek jakie są dostępne w księgarni internetowej Literia.

Regulamin konkursu:


1. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która prawidłowo odpowie prawidłowo na powyższe pytanie i będzie miała odrobinę szczęścia.   

2. Odpowiedź należy przesyłać do 19 stycznia 2021 roku na adres e-mailowy redakcja@naszinowlodz.pl wraz z imieniem i nazwiskiem.

3. Nagród nie wysyłamy pocztą tradycyjną.

4. Termin odbioru nagród 3 dni.

5. Zwycięzcę o wygranej poinformujemy mailowo.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS