czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCILiga Sprawiedliwości już od piątku w Heliosie

Liga Sprawiedliwości już od piątku w Heliosie

Helios Tomaszów zaprasza wszystkich fanów uniwersum Marvel’a na premierowe pokazy filmu Liga Sprawiedliwości (http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/9938/Liga-Sprawiedliwosci ). Zobaczymy w nim jak powstawał legendarny zespół superbohaterów, znany do tej pory jedynie z kreskówek i komiksów.

Wyjątkowym klimatem uniwersum Marvel’a, mistrzowskimi efektami specjalnymi i bezbłędnym odwzorowaniem postaci, będziemy mogli się zachwycać już od piątku 17 listopada. Film będzie dostępny w wersji 2D i 3D, z dubbingiem i napisami.

YouTube player

Rezerwuj/kup bilet (liga sprawiedliwości)

Dla najbardziej zagorzałych fanów, Helios przygotował Nocny Maraton Ligi Sprawiedliwości (http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10175/Maraton-Ligi-Sprawiedliwosci) przedstawiający losy dwójki najlepiej rozpoznawalnych postaci, czyli Batmana i Wonder Woman. Wieczór rozpoczniemy o godzinie 23:00 filmem Batman vs. Supreman: Świt sprawiedliwości (http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/5968/Batman-v-Superman%3A-Swit-sprawiedliwosci ), (następnie zobaczymy perypetie Wonder Woman (http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/8441/Wonder-Woman ), a na koniec wspomnianą już wcześniej Ligę sprawiedliwości (http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/9938/Liga-Sprawiedliwosci ).

Rezerwuj/kup bilet (Maraton Ligi Sprawiedliwości)

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH