niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona główna"Mamma Mia! Here We Go Again" w Kinie Helios

„Mamma Mia! Here We Go Again” w Kinie Helios

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami przedpremiery, trzech premier oraz informacja o projektach specjalnych.

„Mamma Mia! Here We Go Again”- przedpremiera

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11750/Mamma-Mia%21-Here-We-Go-Again

„Co w trawie piszczy”

Porywająca kolorami i czarująca humorem animowana komedia o tym, że nawet najmniejsi bohaterowie mogą przeżywać największe przygody! Opowieść o pewnym niesfornym pasikoniku, który musi udowodnić swoim nowym przyjaciołom i ukochanej pszczółce, że nie jest takim lekkoduchem, za jakiego go mają. Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swoje błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12204/Co-w-trawie-piszczy

„Pierwsza noc oczyszczenia”

Za każdą tradycją kryje się rewolucja. Kolejny Dzień Niepodległości będzie świadkiem corocznego 12-godzinnego bezprawia. Zapraszamy na wydarzenie, które rozpoczęło się jako zwykły eksperyment – pierwsza noc oczyszczenia.
Aby zmniejszyć roczne współczynniki przestępczości, organizacja New Founders of America (NFFA) testuje socjologiczną teorię, kierując – w ciągu jednej nocy – agresję na określoną zamknięta społeczność. Ale kiedy przemoc ciemiężców spotyka się z agresją zmarginalizowanych, patologia rozprzestrzenia się z przedmieść na cały kraj.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12205/Pierwsza-noc-oczyszczenia

„Sicario 2: Soldado”

Alejandro (Benicio del Toro) był kiedyś pełnym brawury prokuratorem, jednak morderstwo jego rodziny odmieniło go na zawsze. Z jednej strony stał się opiekunem córki mafiosa, który dopuścił się tej zbrodni, z drugiej nie przestał być sicario – zabójcą, który przekroczy każdą granicę, żeby zemścić się na kartelach, które odebrały mu jego dawne życie. Alejandro podejmuje się samotnej misji, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak bardzo chciał zapomnieć.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12206/Sicario-2%3A-Soldado

Mini Maraton Sicario

Już 20 lipca Nocne Maratony Filmowe zapraszają na wieczór z mocnym kinem akcji. Na początek jeden z najlepszych kryminałów sensacyjnych ostatnich lat pt. SICARIO. Jak szybko się przekonamy, jedynym sposobem na walkę z bezwzględnym bossem kartelu narkotykowego będzie pozbycie się moralnych oporów i działanie daleko poza granicami prawa. Zaraz po krótkiej przerwie, zagramy premierowo SICARIO 2: SOLDADO, w którym brutalny świat narkotyków i handlu bronią, staje się jeszcze bardziej mroczny i bezwzględny…
Kartele narkotykowe, płatni zabójcy i akcja trzymająca w napięciu do samego końca jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą Wam zasnąć. Czy jesteście gotowi na tak mocne rozpoczęcie weekendu?

Start: 20.07.2018 r., godz. 20:30

Zagramy:
Sicario
Sicario 2: Soldado (PREMIERA!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12333/Mini-Maraton-Sicario

Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.3

Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.3. W niedzielę 22 lipca o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

Morskie opowieści
Wielka urodzinowa bitwa
Szalone toczenie sera
Kto po cienkim lodzie stąpa
Norman czaruje

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.
Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12379/Filmowe-Poranki%3A-Strazak-Sam-cz-3

Seans z Cyklu Kino Konesera
„Proces: Federacja Rosyjska vs. Oleg Sencow”

Sierpień 2015 roku. Sala sądowa w Rostowie nad Donem. Urodzony w Symferopolu na Ukrainie Oleg Sentsov, reżyser, producent i pro-ukraiński działacz, patrzy przez pręty klatki, a w jego oczach widać, że jest na granicy wytrzymałości. Dziś zostanie wydany wyrok w jego sprawie. Grozi mu 20 lat więzienia na Syberii. Jest oskarżony o prowadzenie antyrosyjskiego ruchu terrorystycznego i planowanie ataków na mosty, linie energetyczne oraz pomnik Lenina. Broni się odważnie i bez cienia wahania. Zaprzecza wszystkim oskarżeniom i sam oskarża swoich oskarżycieli. Film pokazuje, że sprawa Senstsova to polityczna egzekucja. Czy świadkowie prokuratury zeznawali pod przymusem? Jaki wpływ na oskarżonego i jego rodzinę miało zatrzymanie i proces? Film pokazuje również solidarność świata filmowego wobec sprawy Sentsova. W kampanię na rzecz jego uwolnienia zaangażowali się m.in Agnieszka Holland, Ken Loach, Pedro Almodóvar, a także Europejska i Polska Akademia Filmowa.

Start: 23.07.2018 godzina: 18.30

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12400/Proces%3A-Federacja-Rosyjska-vs–Oleg-Sencow

Seans z Cyklu Kino Konesera
„Nasze najlepsze wesele”

Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre’a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania.

Start: 25.07.2018 godzina: 18:30

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=05DNnpg804M

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12216/Nasze-najlepsze-wesele

Seans z cyklu Kultura Dostępna
„Listy do M. 3”
[cid:image009.jpg@01D41DF1.4FCA7860]
Bohaterowie przebojów „Listy do M.” i „Listy do M.2” powracają! Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. Czas niespodzianek” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Start: 26.07.2018 godzina:13:00; 18:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=xaVZAPjUYKM

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11780/Listy-do-M–3

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH