środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaNowe miejsca pracy w Łodzi? Wysyłaj CV online

Nowe miejsca pracy w Łodzi? Wysyłaj CV online

Wysyłanie CV online to wygodny sposób na zwiększenie swoich szans na zatrudnienie. To też często pierwszy z kroków w poszukiwaniu nowej, albo pierwszej, pracy. Jak wykorzystać tę opcję, żeby przyczyniła się do sukcesu zawodowego?

Łódź miasto innowacji i szans

Znana dawniej jako miasto przemysłowe Łódź od dawna przoduje pod względem innowacji. Nic dziwnego, bowiem w trzecim co do wielkości mieście Polski leży duży potencjał. Położenie geograficzne w centralnej Polsce również sprzyja rozwojowi, stąd nie dziwią echa planowanych inwestycji i centralizacji logistyki. Wraz z rozwojem pojawiają się nowe miejsca pracy, czasem na stanowiskach, o których przed laty nikt by nie pomyślał. Aby być na bieżąco warto śledzić oferty Gowork.pl, aby nie przegapić swojej szansy. Praca w Łodzi naprawdę może Cię wzbogacić!

Praca Łódź – czego szukać?

Oferty pracy w Łodzi obejmują w dużej mierze logistykę, transport i prace w cieszących się ostatnio popularnością firmach instalujących pompy ciepła i inne alternatywne źródła ciepła i energii. Ale każda z tych firm potrzebuje też sprzedawców, serwisantów i księgowość, stąd oferty pracy w branżach pośrednio lub bezpośrednio związanych z biznesem. Premiowana wysokimi zarobkami jest praca na pełen etat w delegacji. Praca dodatkowa też pojawia się w ogłoszeniach, ale zazwyczaj nie jest ona tak dobrze płatna. Poniżej publikujemy kilka najciekawszych propozycji pracy.

Spedytor międzynarodowy

Spedytorzy organizują przewóz towarów, nadzorują procesy przewozowe, optymalizują trasy przewozowe. Stanowią połączenie klientów, kierowców i dbają o możliwie najwyższe zyski firmy. Spedycja to praca na pełen etat, w której nie jest niezbędne wykształcenie wyższe, a cenionymi wartościami jest sumienność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy. Ofert na powyższe stanowisko w Łodzi nie brakuje.

Przedstawiciele handlowi

W wielotysięcznym mieście rynek zbytu jest na tyle duży, że chętnie osiedlają się tutaj firmy oferujące towary i usługi. Sprzedaż wymaga jednak reklamy, a funkcję tę spełniają między innymi przedstawiciele handlowi. Jeśli więc jesteście w stanie sprzedać drogo i kupić tanio, to z pewnością znajdziecie pracę. 

Kurierzy

Mnogość ofert dla różnego rodzaju kurierów po wpisaniu hasła praca Łódź jest szokująca. Możesz przewozić przesyłki, jedzenie, zakupy, a nawet ludzi. Większość ofert obiecuje zaskakująco wysokie stawki, do których jednak należy podchodzić z dystansem. Praca wydaje się nieskomplikowana, ale czasem wymaga własnego sprzętu i dużo samodyscypliny, zwłaszcza jeśli będziesz pracować na własny rachunek. Czy może być to praca dodatkowa? Tak, w wielu wypadkach można dostosować grafik pracy do swoich potrzeb i nieco dorobić.

Praca w Łodzi w okresie zimowym

Zimą, przed świętami, kwitnie handel i należy się spodziewać, że praca dodatkowa na kasie, przy rozkładaniu towarów, kompletowaniu zamówień czy dostarczaniu przesyłek będzie łatwo dostępna. Praca na pełen etat to praca całoroczna, dlatego firmy, które poszukują pracowników dzisiaj, nie będą miały raczej problemu z utrzymaniem ich w sezonie zimowym. Warto być na bieżąco z ogłoszeniami i przeglądać te oznaczone jako „praca Łódź”.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH