wtorek, 21 maja, 2024
Strona głównaNowości filmowe w Heliosie na czerwiec

Nowości filmowe w Heliosie na czerwiec

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim Kinie Helios PRZEDPREMIEROWO zagramy filmy:

„TOM & JERRY”

Jeden z najbardziej uwielbianych pojedynków w historii powraca w filmie Tima Story’ego Tom & Jerry. Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik. Nowa wielkoekranowa przygoda Toma i Jerry’ego to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych bohaterów, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

YouTube player

KUP TERAZ: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/20211/TOM-%26-JERRY—familijny—od-7-lat

DZIEŃ DZIECKA w kinie Helios 29 maja – 1 czerwca

DZIEŃ DZIECKA w kinach Helios 29 maja - 1 czerwca

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 29-30 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

Szczegóły wydarzenia: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/20352/DZIEN-DZIECKA-w-kinach-Helios-29-maja—1-czerwca

PREMIERY

„CRUELLA”

„Cruella” powraca ze znakomitą Emmą Stone w roli głównej! Nowa produkcja Disneya przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych filmowych postaci, legendarnej Cruelli de Mon.

YouTube player

KUP TERAZ: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/20190/CRUELLA

„KRUDOWIE 2: NOWA ERA”

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina: Bettermanowie.

YouTube player

KUP TERAZ: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/20195/KRUDOWIE-2%3A-NOWA-ERA—familijny—b-o-

„MORTAL KOMBAT”

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

YouTube player

KUP TERAZ: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/20193/MORTAL-KOMBAT

„NOMADLAND”

„Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.

Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi – przez cały dzień, również w pracy…

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=1Gq8rlU9bRE

KUP TERAZ: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/19902/NA-RAUSZU

„DRUGA POŁOWA”

DRUGA POŁOWA

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko – kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” – i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

Zwiastun: https://youtu.be/a9nlYyDBDyA

KUP TERAZ:  https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/20194/DRUGA-POLOWA

„WOLKA”

Annie zostają ostatnie dni odsiadki, a to oznacza, że nadchodzi czas rozliczyć się z przeszłością. Gdy opuszcza więzienne mury, jej nadrzędnym celem jest odnalezienie Doroty, z którą ma rachunki do wyrównania. Szybko okazuje się, że to jednak nie jest takie proste, a w nowej rzeczywistości może liczyć tylko na siebie. Poszukiwania sprowadzają ją na Islandię, gdzie podając się za przyjaciółkę Doroty, szybko zyskuje zaufanie jej rodziny. Tylko one dwie wiedzą o co toczy się gra. Jak długo potrwa ta sielanka? Jakie mroczne tajemnice kryje w sobie nasza bohaterka i jaki jest prawdziwy cel wizyty? Jedno jest pewne – na tej wyspie nie jest już bezpiecznie.

YouTube player

KUP TERAZ:  https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/20189/WOLKA

A OPRÓCZ PREMIER

„CO W DUSZY GRA”

Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, skąd wzięła się Twoja pasja, Twoje marzenia i zainteresowania? Co sprawia, że jesteś… SOBĄ? W 2020 r. Pixar Animation Studios zabiorą Cię w podróż z ulic Nowego Jorku do nigdy wcześniej niewidzianych kosmicznych sfer i do miejsca, gdzie wszyscy odkrywamy swoje niepowtarzalne osobowości. 

YouTube player

KUP TERAZ:  https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/18579/CO-W-DUSZY-GRA—familijny—b-o-

„KOTY I PSY 3: ŁAPA W ŁAPĘ”

Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony, opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w przypadku sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych. Przejmuje kontrolę nad częstotliwościami, słyszanymi tylko przez zwierzęta, doprowadzając do konfliktu. Globalna wojna między psami a kotami ZNOWU WYBUCHA. Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym, dobrym zwierzęcym instynktom w celu przywrócenia powszechnego porządku i pokoju między dwoma gatunkami.

YouTube player

KUP TERAZ: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/19896/PSY-I-KOTY-3%3A-Lapa-w-lape—familijny—b-o- 

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH