wtorek, 26 września, 2023
Strona głównaOśrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale zawiesza działalność!

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale zawiesza działalność!

W środę na stronie spalskiego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale pojawił się komunikat o jego zawieszeniu do odwołania. Poniżej publikujemy jego treść.

„Z uwagi na potencjalne zagrożenie związane z koronawirusem SARS-CoV-2 w trosce o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne oraz w celu zminimalizowania bezpośrednich kontaktów większej liczby osób, uprzejmie informujemy, że z dniem 11 marca 2020 r. ZAWIESZAMY DO ODWOŁANIA odwiedziny, korzystanie z pływalni, obiektów sportowych oraz usług Działu Odnowy Biologicznej i Lecznictwa w naszym Ośrodku dla osób i grup niezameldowanych w COS-OPO w Spale.

Ostatecznie zostały zawieszone wszystkie Ośrodki Przygotowań Olimpijskich w Polsce.

Komunikat dla związków i klubów sportowych oraz osób indywidualnych korzystających z Ośrodków Przygotowań Olimpijskich w całej Polsce:

Mając na uwadze nadzwyczajną i bardzo poważną sytuację w Polsce i na świecie związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, na podstawie rekomendacji Ministerstwa Sportu, Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej oraz na podstawie § 3 ust. 3 i ust. 7 Regulaminu Organizacyjnego Centralnego Ośrodka Sportu stanowiącego załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 21 Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu z dnia 18 września 2017 r. zarządza się zawieszenie działalności wszystkich Ośrodków Przygotowań Olimpijskich (COS-OPO) do dnia 29 marca 2020 roku.

Zamknięte zostaną wszystkie COS OPO tj. w: Spale, Władysławowie, Giżycku, Wałczu, Szczyrku i Zakopanem. Dlatego też zwracamy się z prośbą do polskich związków sportowych, aby kontaktowały się z Departamentem Sportu Wyczynowego w celu zawieszenia akcji szkoleniowych.

Osoby przybywające aktualnie na zgrupowaniach lub podczas prywatnego pobytu na terenie COS-OPO powinny niezwłocznie przystąpić do wymeldowanie się z Ośrodka, powiadamiając o tym personel Centralnego Ośrodka Sportu. Prosimy jednocześnie o zachowanie spokoju oraz standardów bezpieczeństwa podczas wykonywania tych czynności.

Treść zarządzenie Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu będzie obowiązywać od dnia 14 marca 2020 roku, treść zarządzenia dostępna jest poniżej.

źródło – spala.cos.pl, cos.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS