Pierwsze przejazdy Eko Pociągu z Łodzi do Spały

0
2423
Reklama

Pierwsze przejazdy Eko Pociągu z Łodzi do Spały, które odbyły się w weekend 6-7 lipca 2019 r. już za nami.

Uczestnicy mogli skorzystać z wycieczek zapoznających z podstawami edukacji ekologicznej poprzez zwiedzanie oraz formę nauki poprzez turystykę i krajoznawstwo. Założeniem projektu jest upowszechnienie wiedzy o przyrodzie jak również wpłynięcie na poziom świadomości ekologicznej i propagandowej konkretnych zachowań, korzystnych dla środowiska naturalnego. Wszyscy, którzy skorzystali z przejazdu mogli również wypożyczyć rower i przejechać malowniczo położoną ścieżką pieszo rowerową wiodącą ze Spały do Inowłodza.

Trzecia grupa skorzystała z możliwości zwiedzania Inowłodza z przewodnikiem, który przedstawił najciekawsze walory przyrodnicze oraz zabytki. Kolejne przejazdy już w najbliższy weekend 13-14 lipca aż do 24-25 sierpnia. Zachęcamy gorąco wszystkich do skorzystania z bezpłatnych przejazdów Eko Pociągiem na trasie Łódź-Spała oraz bezpłatnych wycieczek po Spale i Inowłodzu. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy upominek.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc telefonicznie po nr tel. 537 538 442 oraz 515 068 643 oraz mailowo promocja@inowlodz.pl. Serdecznie zapraszamy.

Reklama