Remis z Budziszewicami

0
2027
Reklama

W niedzielę o godzinie 11 został rozegrany sparing między miejscowym IKSem a drużyna Zjednoczonych Budziszewice wynik dość hokejowy, ponieważ spotkanie zakończyło się wynikiem 5:5 (4:1).

Skład był dość okrojony wiec zagrało dwóch juniorów z rocznika 2001 i jeden z 2002. W bramce wystąpił Tomasz Matusiak zmieniony przez zawodnika testowanego.
W obronie od lewej zawodnik testowany, w środku zagrała para Hubert Wąsak i Maciej Kostanek na prawej obronie wystąpił Adrian Bąblewski. W środku pomocy: Paweł Kompa, Krystian Wójciak(2001), który był blisko strzelania bramki w debiucie ,ofensywnym pomocnikiem był Jakub Pawłowski. Na skrzydłach zagrali Bartłomiej Przybyłek oraz Daniel Żygalski.
W ataku zagrał PAN MAREK JELEŃ, który po półrocznej przerwie wraca do zespołu i strzela 4 bramki!!! Z ławki wchodzili: Igor Goska, Kamil Malej, Kuba Kamiński oraz Łukasz Pieprzycki.


Gra naszego zespołu mogła się podobać szczególnie w pierwszej połowie, gdzie z rezultatu 0:1 zrobiło się 4:1 jednego gola strzelił Paweł Kompa z karnego, i trzy oczywiście wszyscy wiemy kto ?.
W drugiej połowie gra zespołu bardzo się zmieniła na niekorzyść oczywiście mimo szybko strzelonej bramki na 5:1 goście doprowadzili do remisu.
Widzimy się za tydzień w Inowłodzu zagramy z Kawaleria Tomaszów w niedziele o godzinie 11.
Visca el IKS!

tekst-iksinowlodz.pl

Reklama