czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaRodzinny Rajd Rowerowy 2020

Rodzinny Rajd Rowerowy 2020

W dniu 12 września  2020 r. odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy. W Inowłodzu na podzamczu licznie zebrana  grupa rowerzystów po zarejestrowaniu się i otrzymaniu koszulek promujących rajd wyruszyła ścieżką pieszo – rowerową do Konewki.

Grupę rowerzystów poprowadził Wójt Gminy Inowłódz Pan Bogdan Kącki. Po dotarciu do Konewki rowerzyści zwiedzili z przewodnikami trasę turystyczną „Bunkier w Konewce”, po czym wyruszyli do Spały gdzie czekał na nich ciepły posiłek w postaci grillowanej kiełbaski. W Spale  nastąpiło losowanie nagród. Rower damski wylosowała Magdalena Dziedzic-Hudzik, rower męski Marek Iskierka, rower dziewczęcy Guźniczak Paulina, rower chłopięcy Stanisław Krotosz. Nagrody w postaci akcesoriów rowerowych podczas quizu wiedzy o Spale i Inowłodzu otrzymali: Magdalena i Miłosz Moruś, Zbigniew i Amelia Guźniczak, Jagoda Kęsy i Zuzanna Pawlak, zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorem wydarzenia była Lokalna Organizacja Turystyczna w Spale przy współpracy Gminy Inowłódz i Gminnego Centrum Kultury w Inowłodzu.

Zadanie pn. „Rodzinny Raj Rowerowy” zostało współfinansowany z budżetu Województwa Łódzkiego w kwocie 3.000 zł

Tekst/Foto: E.Karwat; A.Ciołak

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS