wtorek, 21 maja, 2024
Strona głównaSpotkanie Wielkanocne Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Królowej Woli

Spotkanie Wielkanocne Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Królowej Woli

5 kwietnia 2022 r. w pięknie prezentujących się po remoncie wnętrzach Domu Ludowego w Królowej Woli odbyło się Spotkanie Wielkanocne członków Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła w Królowej Woli, w którym uczestniczył Wójt Gminy Inowłódz Pan Bogdan Kącki i Przewodniczący Rady Gminy Inowłódz Pan Robert Pawłowski.

Wśród gości byli obecni również: Pani Maria Szczygieł – Prezes Zarządu i Pani Lucyna Zielińska – Członek Zarządu P.S.E.R.i I. w Tomaszowie Maz. oraz Sekretarz Gminy Inowłódz Pani Renata Dąbrowicz i Radna – Sołtys wsi Królowa Wola Pani Teresa Kupis.

Trwając w wielkanocnej radości, w atmosferze życzliwości zaproszeni goście i Prezes Stowarzyszenia – Koła w Królowej Woli Pani Maria Maciejczyk złożyli wszystkim zebranym serdeczne życzenia spokoju, by serca wypełniała radość, nadzieja i wolność, której znaczenie zostało zaakcentowane, patrząc na wydarzenia w Ukrainie.

Nie stole nie zabrakło tradycyjnych wielkanocnych pokarmów oraz wykonanych przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Królowej Woli Panią Wiesławę Burchart i Marię Maciejczyk palm wielkanocnych i pisanek.

Tekst: R. Dąbrowicz/Foto: W. Burchart, R. Dąbrowicz

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH