piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaŚwiatowe Dni Turystyki - Program

Światowe Dni Turystyki – Program

Amatorów turystyki, lubiących zwiedzać, podróżować, aktywnie spędzać czas – zapraszamy do wspólnego świętowania regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki w naszym województwie.

Publikujemy oficjalny Program Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, który w tym roku świętować będziemy w Powiecie Tomaszowskim w dniach 28 – 30.09.2018 roku.

Organizatorami wydarzenia są: Promuje Łódzkie / Aktywne ŁódzkieRegionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Lokalna Organizacja Turystyczna w Spale oraz „Powiat Tomaszowski /Starostwo Powiatowe/”, Kocham KochamTomaszów, Gmina Gmina Inowłódz Tomszowski samorządy z Powiatu Tomaszowskiego, przy współpracy wielu partnerów. 
Obchody odbędą się pod patronatem Polska Izba Turystyki Oddział ŁódzkiPolska Organizacja Turystyczna oraz Wiadomości Turystyczne.

Bogata oferta atrakcji, wycieczek, spacerów z przewodnikiem, spływów kajakowych z pewnością przypadną Wszystkim do gustu i każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcamy również do indywidualnych podróży i zwiedzania atrakcji, które opisane będą w Paszporcie Turystycznym. W paszporcie znajdą się dokładne informacje, w jakich godzinach i na jakich warunkach możecie odwiedzić dane miejsce. We wspólne świętowanie Dnia Turystyki włączyło się wielu interesujących partnerów, dzięki którym zwiedzanie Powiatu Tomaszowskiego będzie atrakcyjne, ekscytujące, a z pewnością nie będzie miejsca na nudę.

Ostatni weekend września warto zaplanować sobie w formie ciekawej podróży w kierunku Inowłodza, Tomaszowa Mazowieckiego, Spały, Konewki oraz okolicznych miejscowości i skorzystania z form turystyki aktywnej w ramach Światowego Dnia Turystyki.

Główna część inauguracyjna imprezy rozpocznie się w piątek 28.09.2018 roku o godzinie 10:00 na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Poza prezentacją potencjału i atrakcji Gminy Inowłódz i Powiatu Tomaszowskiego, będzie można poznać lokalny dorobek artystyczny poprzez występy zespołów muzycznych. Na terenie Zamku funkcjonować będą lokalni wystawcy oraz wystawy fotograficzne przedstawiające lokalne perełki przyrodnicze oraz atrakcyjność Gminy Inowłódz, a także inne atrakcje urozmaicające czas spędzony w tych miłych okolicznościach.

Paszport Turystyczny dostępny będzie w Punktach Informacji Turystycznej w Tomaszowie Mazowieckim, Spale, Inowłodzu oraz w Punkcie IT w łódzkiej Manufakturze. A także w wielu innych miejscach, o których poinformujemy nieco później. Znajdzie się tam miejsce na pamiątkową pieczątkę, którą znaleźć będzie można w opisanych obiektach. Jest to świetna forma zabawy dla całej rodziny. A dodatkowo uczestnicy zabawy paszportowej będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Stając się posiadaczami paszportu będziecie mogli skorzystać z wielu promocji i rabatów, a także zobaczyć miejsca nie zawsze na co dzień dostępne, co podnosi atrakcyjność zwiedzania.

źródło – Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki

Więcej o programie na:
http://www.rotwl.pl/program_wojewodzkich_obchodow_sdt_w_pow…

Zapisy na wycieczki tutaj:
http://www.rotwl.pl/zapisy_na_wycieczki_w_powiecie_tomaszow…

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH