środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaFILMŚwięta z filmowymi emocjami w kinach Helios

Święta z filmowymi emocjami w kinach Helios

Ten czas, kiedy cały świat jest już myślami i sercem w świątecznym klimacie, jest wyjątkowy także dla kin, w których tradycyjnie nie zabraknie porywających nowości. Na wielkich ekranach zagości premiera – „Aquaman i zaginione królestwo”, jak również liczne seanse przedpremierowe wyczekiwanych tytułów: „Akademia Pana Kleksa”, „Ferrari” oraz „Wyfrunięci”. Nie zabraknie też muzycznych emocji dzięki jedynemu w swoim rodzaju koncertowi „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”.

Do kin powraca Jason Momoa jako Aquaman, tym razem w sequelu „Aquaman i zaginione królestwo”, którego premiera będzie mieć miejsce już w czwartek, 21 grudnia. Kontynuacja przeboju ukazuje tytułowego bohatera w krytycznym momencie – musi za wszelką cenę obronić Atlantydę przed Czarną Mantą. Ten ostatni pragnie zemsty, do której używa mocy mitycznego Czarnego Trójzęba, kryjącego w sobie złowrogą siłę. Wróg staje się potężniejszy niż kiedykolwiek… Aby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla. Obaj muszą zapomnieć o dawnych urazach, żeby ocalić świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

YouTube player

W grudniu, w kinach Helios zagości także moc seansów przedpremierowych, wśród których znajdą się bardzo gorące nowości. „Akademia Pana Kleksa” to kultowy tytuł z gatunku fantasy przedstawiony w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki temu będzie mógł trafić do najmłodszej publiczności, ale powinien spodobać się również miłośnikom ekranizacji z lat 80. Pozornie zwykła dziewczynka – Ada Niezgódka – trafia do tytułowej Akademii, aby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga, profesora Ambrożego Kleksa, rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę… Przedpremierowe projekcje odbędą się już od 25 grudnia.

YouTube player

W dniach 25-28 grudnia, kinomani będą mogli zobaczyć również przedpremierowo film „Ferrari”, przybliżający najważniejsze epizody z biografii Enzo Ferrariego. Założyciel słynnej wytwórni samochodów (w tej roli fantastyczny Adam Driver) znajduje się na zakręcie zarówno zawodowym, jak i życiowym. Na jego małżeństwie ciąży trauma po stracie syna, a biznesowi grozi bankructwo. Jedyną drogą do uratowania firmy jest zwycięstwo w śmiertelnie trudnym wyścigu, Mille Miglia… Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy, a przegrana oznacza stratę wszystkiego.

YouTube player

Dla dzieci Helios przygotował przedpremierowe seanse animacji „Wyfrunięci”, które odbędą się także w dniach od 25 do 28 grudnia. Film opowiada o rodzinie kaczek, mieszkających spokojnie w Nowej Anglii.

YouTube player

W mamie budzi się jednak zew przygody i pragnie zwiedzić świat wraz z pociechami – przekonuje zatem męża do wyruszenia w podróż przez Nowy Jork na Jamajkę! Najmłodsi kinomani mogą obejrzeć również animację „Trolle 3”. Tym razem Poppy odkrywa, że Mruk był kiedyś członkiem boysbandu razem ze swoimi braćmi! Od czasu rozpadu zespołu jednak nie mieli ze sobą kontaktu. Para zamierza więc zjednoczyć rodzeństwo i ruszyć na pomóc jednemu z braci…

YouTube player

Ponadto w repertuarze znajdą się hity, które już zostały ulubieńcami widzów. „Uwierz w Mikołaja” to ciepła, świąteczna komedia romantyczna, pełna różnorodnych wątków.

YouTube player

Wspólnym mianownikiem ukazanych historii będzie przeżywanie Gwiazdki oraz… wyznawanie uczuć! „Wonka” to magiczny film dla całej rodziny, przybliżający początki Willy’ego Wonki w wytwarzaniu słodkości. Pełen pasji młodzieniec pragnie otworzyć własny sklep z czekoladą, jednak zderza się z bezdusznym prawem i sojuszem konkurencyjnych cukierników. Bohater nie poddaje się jednak w dążeniu do celu.

YouTube player

Melomani, spragnieni świątecznych przebojów, mogą udać się na najnowszy koncert mistrza walca. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” zawita do kin 26 grudnia. W czasie widowiska maestro wraz z Orkiestrą Johanna Straussa zaprezentują najpiękniejsze kolędy i piosenki na wyjątkowy czas Świąt. Nie może zabraknąć również tradycyjnych walców oraz romantycznych muzycznych akcentów!

YouTube player

Helios zaprasza na ostatni w tym roku seans z cyklu Kino Konesera, przybliżającego mniej komercyjne produkcje. 25 grudnia na wielkich ekranach znajdzie się film „Klub cudownych kobiet”. Opowiada on o trójce przyjaciółek, które wygrywają bilety na wymarzoną pielgrzymkę do Lourdes. Niespodziewanie na ich drodze staje Chrissie, córka zmarłej koleżanki. Jej przybycie burzy dobry nastrój i sprawia, że odżywają dawne rany i przemilczane urazy…

YouTube player

Szczegóły dotyczące wszystkich seansów w aktualnym repertuarze można znaleźć na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kinowych sieci. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. Warto przypomnieć, że wszystkie kina sieci będą nieczynne w Wigilię, lecz 25 i 26 grudnia będą otwarte zgodnie z repertuarem. Helios życzy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH