sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCISzyjemy, szyjemy! Maseczki dla każdego mieszkańca gminy Inowłódz

Szyjemy, szyjemy! Maseczki dla każdego mieszkańca gminy Inowłódz

Zależy nam na bezpieczeństwie każdego mieszkańca gminy Inowłódz, dlatego KAŻDY mieszkaniec otrzyma od nas bawełniane maseczki. Dziś rozpoczynamy dystrybucję 200 maseczek!

Taką informację przekazał dziś Jędrzej Dzierżyński na profilu FB Fundacja Czystej Wsi, która wraz z wolontariuszami i mieszkańcami zaangażowała się w pomoc mieszkańcom gminy Inowłódz.

„W tym miejscu również chcemy podziękować osobom zaangażowanym: Monika Żądło, Alina Jackow, Anna JaWeronika KołodziejczykWioletta Grad-Mochola, Paniom z pralni na Proem Zako, Pawłowi Radomskiemu oraz tym wszystkim, którzy przekazali materiały i sprzęt do szycia.” – powiedział Jędrzej Dzierżyński. Dodatkowo Pan Paweł Radomski oprócz pozyskiwania maseczek rozwoził potrzebującym seniorom i nie tylko żywność. Wielkie dzięki! ❤️

Na profilu grupy INOWŁÓDZ POMAGA Pan Radomski inicjator akcji dziękuje ludziom, którzy bezinteresownie włączają się do pomocy.

„Dziękuję Darii Patrolskiej i Tomaszów Pomaga za maseczki wielokrotnego użytku gotowe, czyściutkie ,wyprasowane z wkładką flizelinową dla Inowłodza. dzisiaj rano dojechały 20 sztuk dla potrzebujących osób z Inowłodza zanim nasze będą uszyte. Pozdrawiam i przesyłam serducho ❤️ od Inowłodza”.

Dziś wjechały kolejne materiały na magazyn OSP, 100% bawełniana kilka pudeł upranych i wymaglowanych czyściutkich, dzięki FUNDACJII PROEM ZAKO oraz podziękowania Pani Dyrektor za materiały i pomoc w praniu i maglowaniu.

Przypominamy też o tym, że uruchomiliśmy Pomoc Sąsiedzką. Robimy zakupy w sklepach i aptekach. Tel. zakupowy 601 749 045 Więcej o akcji robienia zakupów TUTAJ.

Oczywiście słowa podziękowania należą się też Panu Wójtowi za użyczenie lokalu, w którym szyte są maseczki oraz magazynu przy sali OSP.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH