czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaTeatr na Zamku rekrutuje!

Teatr na Zamku rekrutuje!

Zastanawiałeś się jak by to było robić w życiu coś innego? Gdy byliśmy dziećmi mieliśmy różne wyobrażenia o swoim dorosłym życiu.

Trzylatki marzą żeby zostać strażakiem, rycerzem, królewną, albo wróżką. Potem wszyscy wyrastamy z marzeń. A gdyby tak stać się wróżką? Czarownicą albo Jokerem? Gdyby pozwolić sobie na powrót do krainy marzeń? Stać się kimś, kim się nie jest? Wszystko to może zdarzyć się w teatrze. Chcesz to poczuć? Zobaczyć jak to jest? Dołącz do nas. Pracujemy z reżyserem teatralnym. Lubimy się wzajemnie i na pewno polubimy Ciebie. Nauczysz się fajnych rzeczy, nauczysz się znowu marzyć i bujać w obłokach.

Zobaczysz jak wspaniale jest być w grupie otwartych ludzi. Przypomnisz sobie, że życie nie musi być zawsze poważne, prozaiczne i poukładane i że nie jest nudne tylko kolorowe, wielowymiarowe i pełne emocji. I pamiętaj. Teatr to nie tylko aktorzy. Trzeba robić scenografię, szyć kostiumy, organizować spektakl, oświetlać, muzykować, robić promocję. Jest mnóstwo do zrobienia. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.

YouTube player

Zapraszamy na nasz FB Teatr na Zamku

Napisz na grupa@teatrnazamku.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS