G-N8HC0LQYDH G-N8HC0LQYDH
niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaTo już ostatni konkurs książkowy od księgarni internetowej Literia

To już ostatni konkurs książkowy od księgarni internetowej Literia

Jeśli nie udało Ci się zdobyć publikacji dla dzieci z serii Fakt Edukacja to nic straconego. Właśnie ogłaszamy ostatnią edycję konkursu, którego sponsorem nagród jest księgarnia internetowa Literia.

Rekordy zwierząt

Fakt dzieciom

· Które zwierzę porusza się najszybciej?
· Czy chrząszcz może być większym mocarzem od słonia?
· Co pomaga wężom odnaleźć zdobycz?
· Czyje potomstwo jest najliczniejsze?

Poznaj niesamowite rekordy w świecie zwierząt! Dowiesz się, które są największe, najszybsze, najmądrzejsze i najsilniejsze. Odkryjesz żaby, które potrafi ą latać, ryby łowiące na wędkę, a także jadowitego ssaka znoszącego jaja. Przemierzaj z nami lądy i oceany w poszukiwaniu najbardziej niezwykłych gatunków zwierząt na Ziemi!

Bajkowe stworzenia

Naklejki iskierki

Wróżki, smoki, krasnoludki – niezwykłe i tajemnicze. Mieszkają w bajkach i zawsze możemy je odwiedzić! One czekają na ciebie. Dopasuj naklejki do ramek, a bajkowe stworzenia zabiorą cię podróż do świata fantazji, do Bajkowej Krainy.

Motylki

Naklejki iskierki

Motyle to jedne z najpiękniejszych stworzeń na świecie. Gdy unoszą się w powietrzu, wyglądają, jakby tańczyły wśród kwiatów. Dopasuj do ramek naklejki, a motylki zaprowadzą cię do świata fantazji.

Julian Tuwim. Najpiękniejsze wiersze

Fakt bajki

Książka jest zbiorem najpopularniejszych wierszy Juliana Tuwima. Lektura utworów zapewni wiele radości, ale także pozwoli wysnuć różne ciekawe wnioski na temat otaczającej rzeczywistości.

Pytanie konkursowe brzmi:

  1. Podaj dokładną datę publikacji pierwszego numeru czasopisma Komputer Świat, które jest dostępne w księgarni internetowej Literia?

Regulamin konkursu:


1. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która prawidłowo odpowie prawidłowo na powyższe pytanie i będzie miała odrobinę szczęścia.   

2. Odpowiedź należy przesyłać do 6 marca 2021 roku na adres e-mailowy redakcja@naszinowlodz.pl wraz z imieniem i nazwiskiem w temacie wiadomości podając „konkurs” .

3. Nagród nie wysyłamy pocztą tradycyjną.

4. Termin odbioru nagród 3 dni.

5. Zwycięzcę o wygranej poinformujemy mailowo.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH