czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAKTUALNOŚCITragedia w Inowłodzu

Tragedia w Inowłodzu

Zwłoki dwóch starszych osób, kobiety i mężczyzny, znaleziono wczoraj (17 stycznia) w jednym z mieszkań Inowłodzu. Lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Ciała 77-letniej kobiety i 88-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z domów w Inowłodzu o godz. 12.40. Jak się okazało, było to małżeństwo, gospodarze posesji, na której ujawniono ciała.

Rodzina zaniepokoiła się, że małżeństwo od kilku dni nie dawało znaku życia. Postanowili więc sprawdzić co się z nimi dzieje. Po przybyciu do miejsca zamieszkania starszego małżeństwa zastali obydwoje martwych. Od razu powiadomili o tym fakcie policję. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia stwierdził zgon starszych osób. Nie wykluczył jednak udziału osób trzecich w tym tragicznym zajściu.

Jak ustalili policjanci małżeństwo po raz ostatni widziane było przed tygodniem. Obecnie pod nadzorem prokuratury trwają czynności wyjaśniające szczegóły tej śmierci. Zarządzona została sekcja zwłok obojga osób, która określi przyczynę ich śmierci.Na miejsce zdarzenia przyjechali także tomaszowscy strażacy. Wezwano ich celem wykonania pomiarów na obecność tlenku węgla w pomieszczeniach. Trzy urządzenia kontrolno-pomiarowe z jakich korzystali strażacy nie wykazały obecności CO.

Po tych pomiarach policja mogła bezpiecznie prowadzić czynności dochodzeniowe.

źródło – http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/zwloki-dwoch-osob-znaleziono-w-inowlodzu,3222993,art,t,id,tm.html

Zwłoki małżeństwa znaleziono w domu na ul. Łąkowej nad Pilicą w Inowłodzu
Zwłoki małżeństwa znaleziono w domu na ul. Łąkowej nad Pilicą w Inowłodzu
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS