czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaWarsztaty bramkarskie z Anną Szymańską

Warsztaty bramkarskie z Anną Szymańską [FOTO/WIDEO]

5 stycznia 2019 roku na zaproszenie klubu KAJA do Opoczna przyjechały Reprezentantki Polski Kobiecej Piłki Nożnej Anna Szymańska (bramkarka Reprezentacji), która przeprowadziła warsztaty bramkarskie dla bramkarek oraz Dagmara Grad, która pełniła głownie funkcję fotografa.

Jednakże oprócz zawodniczek z Kai Opoczno, przybyły do Nas również 2 inne bramkarki z poza opoczyńskiego rejonu. Jedna z SMS Łódź natomiast druga z Kotana Ozorków. Bardzo Nam miło, że mogliśmy zobaczyć Wasze bramkarskie umiejętności. Wszystko zaczęło się od wspólnej rozgrzewki, którą przeprowadził zawodniczką niezastąpiony ORTO MED SPORT! W dalszej części warsztaty bramkarskie praktyczne, a po części praktycznej przyszła kolej na część teoretyczną podczas, której bramkarki zdobywały kolejną dawkę wiedzy.

Podczas gdy bramkarki miały warsztaty inne zawodniczki z Kai Opoczno uczestniczyły w zajęciach pod różna postacią z Panią Kingą Kępską i Panem Pawłem Dobrowolskim, którzy reprezentują w Opocznie ORTO MED SPORT!

Dziękujemy Wam bardzo za wspaniałe formy aktywności. Po zakończonych warsztatach, każda z bramkarek otrzymała certyfikat bramkarski za uczestnictwo w I warsztatach „ CATCH THE DREAM – ŁAP MARZENIA” . To jednak nie koniec emocji na ten dzień. Zawodniczki z Kai Opoczno miały przyjemność rozegrania krótkiej gierki z Reprezentantkami. Emocji, dobrej zabawy i pokazu umiejętności nie było końca, jednak co dobre szybko się kończy. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby to wydarzenie wypadło tak profesjonalnie. 

YouTube player

Dziękujemy Annie Szymańskiej za przeprowadzenie warsztatów i przekazanie tak dużej wiedzy. O Pani Dagmarze Grad również nie zapominamy i Dziękujemy za przybycie i wspaniałą atmosferę, którą wprowadziła podczas rozmów z Młodymi Piłkarkami.
Podziękowania również należą się dla ORTO MED SPORT na czele z Panem Pawłem Dobrowolskim i Panią Kingą Kępską! 
Szczególnie jeszcze dziękujemy Panu Burmistrzowi Dariuszowi Kosno oraz Panu Andrzejowi Kacprzakowi. Panowie jesteście Wspaniali! 
Wszystkim, którzy się przyczynili do tego wydarzenia z całego serca Dziękujemy!! A zawodniczkom życzymy kolejnych nowych wyzwań i posługując się hasłem z warsztatów „ CATCH THE DREAM” łapcie marzenia i rozwijajcie się. Niemożliwe nie istnieje !

źródło – http://www.kajaopoczno.pl/

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH