środa, 6 grudnia, 2023
Strona głównaWielka akcja rozdawania maseczek wszystkim mieszkańcom gminy Inowłódz

Wielka akcja rozdawania maseczek wszystkim mieszkańcom gminy Inowłódz

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od dnia 16 kwietnia 2020 r. do odwołania nałożony został obowiązek zakrywania, przy pomocy części odzieży, maski albo maseczki, ust i nosa podczas przebywania poza adresem miejsca zamieszkania lub stałego pobytu.

W związku z powyższym w dniu wczorajszym zostało zakończone dostarczanie nieodpłatnych maseczek ochronnych dla mieszkańców Gminy Inowłódz.

Maseczki uszyte przez wolontariuszy: Inowłódz Pomaga – OSP Inowłódz w ilości 700 szt., Fundację Czysta Wieś w ilości 788 szt. oraz zakupione przez Urząd Gminy Inowłódz w ilości 2500 szt. zostały dostarczone mieszkańcom naszej gminy.

Akcja dostarczania maseczek została przeprowadzona dzięki pomocy wielu osób, chciałbym podziękować: druhom z OSP Brzustów, OSP Inowłódz, OSP Królowa Wola oraz OSP Liciążna, Fundacji Czysta Wieś, Inowłódz Pomaga, leśnikom, harcerzom, radnym, sołtysom, a także pracownikom Urzędu Gminy Inowłódz.

Pakiety zostały przygotowane i dostarczone zgodnie ze złożonymi deklaracjami o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Jeśli ktoś z mieszkańców Gminy Inowłódz nie został zaopatrzony w maseczkę z różnych przyczyn, proszę o kontakt tel. z Urzędem Gminy Inowłódz 44 710 12 33, postaramy się dostarczyć jak najszybciej.

Życzę dużo zdrowia i wytrwałości.
Wójt Gminy Inowłódz
Bogdan Kącki

Ponadto pan Paweł Radomski inicjator akcji INOWŁÓDZ POMAGA wraz z Panią Joanną Zanijat rozwozili żywność dla najbardziej potrzebujących rodzin. Pan Radomski pisze – „Dziękuję Pani Markiewicz z Fundacji ARKA NADZIEI za przekazaną żywność oraz swoim wolontariuszom przede wszystkim Joannie Zanijat a tak serio wszystkim co w tej sprawie pomagają, to już trzeci tydzień działania naszej społeczności w sprawie żywności dla naszej małej ojczyzny”.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS