środa, 24 lipca, 2024
Strona główna„Wikingowie” ponownie podbiją ekrany naszych kin!

„Wikingowie” ponownie podbiją ekrany naszych kin!

Każdy pragnie władzy? Tego nie wiemy, ale z pewnością każdy chce zapoznać się z dobrą produkcją jako pierwszy! Uwielbiamy spełniać marzenia, dlatego już 5 grudnia zapraszamy na wyjątkowy, bezpłatny seans.

Punkt 20:00, na godzinę przed oficjalną premierą telewizyjną na kanale HISTORY, fani „Wikingów” obejrzą na dużym ekranie dwa odcinki najnowszego sezonu tego rewelacyjnego serialu!

Kanadyjsko-irlandzka produkcja, stworzona przez Michaela Hirsta, podbija serca widzów na całym świecie od 2013 r. Szósty, ostatni sezon Wikingów zasłużył na miano wyjątkowego z kilku powodów. Wyreżyserowanie jednego z 20 finałowych odcinków powierzono czołowej aktorce – Katheryn Winnick, wcielającej się w Lagerthę. Bohaterom serialu towarzyszyć będą oryginalne utwory wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła, a w jednej z kompozycji pojawi się gościnnie Anna Maria Jopek.

Szósty sezon podejmuje wątek sporu między braćmi, z którego Björn wyszedł zwycięsko jako król. Ivar, poszukując sposobu na odcięcie się od przeszłości, trafia na Ruś Kijowską. Lagertha chce wieść spokojne życie na farmie. Niestety, nowe zagrożenia pojawiają się niebezpiecznie blisko. Wikingowie prowadzą dalszy podbój Skandynawii. Ubbe i Torvi udają się na Islandię, gdzie ujawniają tajemnice związane ze zniknięciem Flokiego, a Hvitserk prowadzi osobistą wendetę przeciwko Ivarowi.

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na premierowe odcinki 6. sezonu serialu Wikingowie, należy zarejestrować się pod adresem wikingowie.helios.pl, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego podczas rejestracji.

UWAGA: fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (aż do wyczerpania puli miejsc).
 
Do zobaczenia na seansach!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH