środa, 27 września, 2023
Strona głównaWyniki głosowania - Budżet Obywatelski

Wyniki głosowania – Budżet Obywatelski

Z naszego regionu wygrała gmina Poświętne z projektem ” Promocja województwa poprzez plenerowe spotkania z kulturą i historią w gminie Poświętne i nie tylko”.

W trakcie trzydniowych imprez z okazji 50-lecia koronacji Obrazu Świętej Rodziny w Studziannie ma się pojawić m.in. kardynał Dziwisz. Koszt projektu to 268 tys. zł.

Na drugim miejscu znalazł się kolejny opoczyński projekt, a mianowicie „Opoczyńska Płytka -Promuje Łódzkie”(9983 głosy). Projekt ceniony na 198 tys. zł. 

Na trzecim miejscu w naszym regionie (projekt również będzie realizowany), znalazł się projekt z gminy Czerniewice „Podróż w czasie – rekonstrukcja zwycięskiej bitwy Stefana Czarnieckiego ze Szwedami pod Strzemeszną (1656)” – 6305 głosów – o wartość 120 tys. zł. 

Spalski projekt W242 pt. “Szlakiem odkrywcy – czyli z turystyką za pan brat!” – promocja walorów turystycznych województwa łódzkiego, znalazł się w końcowej strefie – na 25 miejscu z 390 głosami na 36 projektów z naszego regionu czyli 

W – Subregion wschodni (obejmujący miasto Skierniewice oraz powiaty: skierniewicki, rawski, brzeziński, tomaszowski, opoczyński)

Wyniki głosowanie wszystkich regionów z woj. łódzkiego tutaj: https://lodzkie.wybiera.pl/wyniki#

 
 
 
 
 
 
 
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS