G-N8HC0LQYDH G-N8HC0LQYDH
niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIWyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. J. Tuwima

Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. J. Tuwima

Mamy zaszczyt poinformować, iż znane są już wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. J. Tuwima.

Oto one:

 

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Jury III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Juliana Tuwima w dniu 3 sierpnia 2015 roku Jury III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Juliana Tuwima w składzie:

Andrzej Zaniewski – przewodniczący

Jan Zdzisław Brudnicki

Iwona Zielińska-Zamora

Andrzej Rodys – sekretarz

stwierdza, że w konkursie wzięły udział 34 prace w kategorii poezji.

Jury, po zapoznaniu się z pracami, postanowiło przyznać nagrody w sposób następujący:

I nagroda – godło RÓŻA

II nagroda – godło JUDYTA

III nagroda – godło KATRIN

wyróżnienie – godło BOŃCZA

wyróżnienie – godło  BUTONIERKA

wyróżnienie – godło ZA SZYBĄ

Po otwarciu kopert zawierających dane osobowe uczestników konkursu stwierdzono następującą ostateczną klasyfikację:

I nagroda – Monika MACIEJCZYK z Polanicy-Zdroju, godło RÓŻA,

II nagroda – Anna PILISZEWSKA z Wieliczki, godło JUDYTA,

III nagroda – Katarzyna Wiktoria POLAK z Krakowa, godło KATRIN,

wyróżnienie – Maciej Henryk MODZELEWSKI z Białobrzegów,              godło BOŃCZA,

wyróżnienie – Mirosław PUSZCZYKOWSKI z Mogilna, godło BUTONIERKA

wyróżnienie – Edyta WYSOCKA z Miastka Pomorskiego, godło ZA SZYBĄ

Jury ponadto postanowiło zakwalifikować jako „zauważone” prace następujących autorów:

Agnieszka KOSTUCH z Trzebini, godło BYŁ SAD,

Miłosz ANABELL z Warszawy, godło SNOP SŁÓW,

Anna Maria WIERZCHUCKA z Warszawy, godło KONSUMENTKA LIP,

Jerzy PILISZEWSKI z Wieliczki, godło INFORMATYK,

Mirosław KOWALSKI z Mysłowic, godło BLUSZCZ,

Marcin KRÓLIKOWSKI z Warszawy, godło POOHACZ,

Grzegorz CHWIEDUK z Kępic woj. pomorskie, godło SANSARA,

Bogdan NOWICKI ze Świętochłowic, godło TRYTON,

Anna BŁACHUCKA z Małogoszczy, godło KOSODRZEWINA,

Dorota RYST z Warszawy, godło ŻARDINIERA,

Tadeusz CHARMUSZKO z Suwałk, godło PUSTUŁKA,

Lidia LEWANDOWSKA-NAYAR z Warszawy, godło KOCIARA,

Tadeusz ZAWADOWSKI ze Zduńskiej Woli, godło NOCĄ PRZED PÓŁNOCĄ.

Mira UMIASTOWSKA z Blizne Łaszczyńskiego k/Warszawy, godło POŁKNIĘTE KŁOSY,

Stanisław WASILEWSKI z Żyrardowa, godło SZCZUPAK 55.

Inne postanowienia Jury:

Jury zauważyło, że szereg tekstów ma charakter utworów estradowych, piosenek (m. in. typu RAP), np. PUSTUŁKA, KOCIARA, MUŚNIĘCIE ZJAWY, PATI 168

Podpisy:

(-) Andrzej Zaniewski

(-) Jan Zdzisław Brudnicki

(-) Iwona Zielińska-Zamora

(-) Andrzej Rodys

(właściwe podpisy w oryginale)

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH