sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaZagłosuj na projekt budżetu obywatelskiego

Zagłosuj na projekt budżetu obywatelskiego

Informujemy, że 7 września 2020 r. rozpoczęło się głosowanie na projekt w ramach budżetu obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS” na 2021 rok. Głosowanie potrwa do dnia 18 września.

Zachęcamy do głosowania na projekt zgłoszony w ramach puli powiatowej z powiatu tomaszowskiego pt. „Pobudzenie aktywności fizycznej i świadomości zdrowego odżywiania mieszkańców Gminy Inowłódz.” KOD PROJEKTU ETM02. Zadanie będzie polegać na zorganizowaniu i przeprowadzeniu cyklicznych zajęć z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej mających wpływ na poprawę aktywności fizycznej mieszkańców Gminy Inowłódz wszystkich grup wiekowych. Będą to zajęcia z tańca nowoczesnego, fitness oraz Nordic Walking prowadzone przez instruktorów, którzy przekażą swoją wiedzę w sposób profesjonalny. W ramach zajęć odbędą się spotkania z dietetykiem, które będą miały na celu uświadomienie mieszkańców na temat zdrowego żywienia. Podczas tegorocznego głosowania karta do głosowania będzie możliwa do wypełnienia w specjalnie na ten cel przygotowanym generatorze, który znajduje się pod linkiem https://bo.lodzkie.pl/glosuj-online/

Każda karta będzie oznaczona indywidualnym numerem w lewym górnym rogu. Kartę należy wypełnić, wygenerować w formacie .pdf, wydrukować, podpisać, a następnie wrzucić do urny, która będą znajdować się w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim Filia w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Św. Antoniego 47, oraz w Biurze Powiatowego Łódzkiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Spalska 103/105. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 690 122 388 oraz 537 538 442. Głosować mogą mieszkańcy Województwa, którzy w dniu głosowania ukończyli 18 lat. Uprawniony do głosowania mieszkaniec głosuje wyłącznie raz – może oddać swój głos na jeden projekt wojewódzki oraz na jeden projekt powiatowy. Szczegóły znajdują się na stronie https://bo.lodzkie.pl/.  

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH