Zaproszenie do rozmów

0
1234
Reklama

Szanowni Państwo, Tym listem chcielibyśmy rozpocząć nowy dialog pomiędzy Gminą Inowłódz, organizacjami pozarządowymi, wspólnotami religijnymi oraz osobami, którym zależy na naszym miejscu, w którym żyjemy, ale nie są zrzeszeni w żadnej organizacji.

Ostatnimi dniami znów odżył temat czarnej morwy przy Kościółku św. Idziego. Nie kryjemy, że jest nam niezwykle przykro, że drzewo nie jest już elementem krajobrazu tego urokliwego miejsca. Jednakże to, co nas najbardziej martwi to brak komunikacji. Komunikacja jest niezwykłym elementem, który w przyszłości da nam obraz tego miejsca, w jakim chcemy faktycznie żyć. Choć wiele nas różni to łączy nas miejsce, w którym żyjemy. Dlatego też, aby zażegnać jakiekolwiek spory i wypracować nowy sposoby komunikacji i współpracy pomiędzy nami wszystkimi, chcemy zaproponować spotkanie 26 lutego, o godzinie 18:00 w Sołtysówce w Inowłodzu. Usiądźmy wszyscy razem, powiedzmy nasze indywidualne przemyślenia i zacznijmy pracować nad długotrwałą współpracą.

Z wyrazami szacunku,
Jędrzej Dzierżyński
FUNDACJA CZYSTEJ WSI

Apel

Po prostu – sprawy zaszły za daleko.Zachęcamy do rozpoczęcia prac nad dialogiem pomiędzy organizacjami pozarządowymi w naszym regionie, Gminą Inowłódz, Wspólnotami religijnymi. Tylko wspólnie możemy rozwiązywać wszelkie problemy. Brak komunikacji poskutkutkował niepotrzebnymi emocjami i konsekwencjami, ale przecież każdemu zależy, żeby żyło się dobrze. Więc po co się kłócić? —Jeśli potrzebujecie pomocy przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie na wymianę systemów ogrzewania, fotowoltaikę, termoizolację, chcecie dowiedzieć się jak prawidłowo recyklingować odpady, czy macie inne tematy związane z ochroną środowiska, jesteśmy do waszej dyspozycji.kontakt@fundacjaczystejwsi.pl—Wspieraj nasze działania ✌🏻Fundacja Czystej Wsiul. Klasztorna 59, 97-215 InowłódzNumer konta: 85 1140 2004 0000 3702 7923 7531Tytuł: Darowizna na cele statutoweDziękujemy ❤️

Opublikowany przez Fundacja Czystej Wsi Niedziela, 23 lutego 2020

Reklama