poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIZwycięski sparing juniorów IKS

Zwycięski sparing juniorów IKS

W miniony czwartek, swój pierwszy mecz w tym roku rozegrała młoda drużyna IKS-u.Przeciwnikiem naszej młodzieży byli młodsi o rok sąsiedzi zza między, czyli drużyna RKS-u Rzeczyca. Żądza rewanżu za jesienną porażkę była tak duża, że udało się zebrać chyba najmocniejszą drużynę, jaka obecnie jest możliwa..

Wyjściowa jedenastka prezentowała się następująco:

Kopacz – Bąblewski, Widz, Gąsiorek,Przybyłek – A.Łuszcz, Dudek, Choduń, E.Sobański – Badowski, Olchowik.
W tym meczu ponadto zagrali: Bobołowicz, S.Łuszcz , K.Sobański, J.Kamiński, W.Kamiński, Pruski,Baran, Bednarczyk.
W wyjściowym składzie pojawiło się aż czterech zawodników reprezentujących już drużynę seniorów.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo ofensywnie. Wynik spotkania otworzył już w 10 minucie kapitan drużyny Łukasz Badowski. Na następne bramki nie musieliśmy długo czekać.Do przerwy prowadziliśmy 4:0, a na listę strzelców wpisali się jeszcze Błażej Olchowik, Kacper Dudek i rozpoczynający swoją przygodę z IKS-em Damian Baran. Jeśli w przerwie ktoś pomyślał, że ten wynik satysfakcjonuje naszych zawodników, to był w dużym błędzie. Już od pierwszych minut drugiej polowy nasi zawodnicy ruszyli do ataku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Łukasz Badowski i wracający po krótkiej przerwie Dawid Pruski swoimi bramkami doprowadzili do wyniku 6:0. Siódma i jednocześnie najładniejsza bramka padła łupem Badowskiego, który tego dnia był nie do powstrzymanie przez drużynę gospodarzy, a jednocześnie ustrzelił swojego pierwszego hattricka w barwach Inowłodzkiego Klubu Sportowego.
Ambitna drużyna RKS-u grała jednak do końca i przy biernej postawie naszych obrońców zdołała w końcowych fragmentach meczu strzelić dwie bramki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem IKS-u 7:2. Po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją cieszy powrót do gry i jednocześnie dużej formy Bartka Chodunia, który wraz z Kacprem Dudkiem był motorem napędowym wielu akcji ofensywnych IKS-u.
Gratulujemy zwycięstwa naszej młodzieży i czekamy na następne zwycięstwa.

źródło – iksinowlodz.pl

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH