„Bilet Spalski” – Pociągiem z Łodzi do Spały

0
2241
Reklama

Poszukują Państwo sprawdzonego miejsca na jednodniową wycieczkę? Miejsca, w którym nie tylko interesująco spędzicie wolny czas, ale będziecie mieli okazję doskonale bawić się w trakcie wspólnych wypadów? Serdecznie zapraszamy do nas!

 

To właśnie tu znajdą Państwo wszystko czego potrzeba, aby aktywnie lub jeśli ktoś woli nieco spokojniej, z dala od miejskiego gwaru, na łonie natury spędzić czas z rodziną, być może w gronie przyjaciół, znajomych. Piękna przyroda Lasów Spalskich, malowniczo meandrująca rzeka Pilica, jak również atrakcyjne obiekty historyczne pozwolą w niepowtarzalnym otoczeniu spędzić niezapomniane chwile. Gwarantujemy, że każda wycieczka przeniesie Państwa w inny, magiczny świat.

 

P1020660
mjaniec / Foter / CC BY-NC-SA

Zatem miło nam Państwa poinformować, iż po raz drugi rusza wspólny projekt  Przewozów Regionalnych i Gminy Inowłódz pn. „Przejazd pociągiem specjalnym”. Pociąg zostanie uruchomiony w relacji Łódź – Koluszki – Tomaszów Maz. – Spała. Przejazd odbędzie się na podstawie oferty „Bilet Spalski”, w każdą niedzielę lipca i sierpnia br. Gorąco wszystkich zachęcamy do udziału w akcji i skorzystania z bogatej oferty turystycznej naszej gminy.

Jednocześnie wzorem ubiegłego roku zapraszamy lokalnych przedsiębiorców oraz instytucje z Gminy Inowłódz do włączenia się w ww. projekt. W ramach współpracy prosimy o przedstawienie oferty uwzględniającej rabaty/zniżki na korzystanie z usług turystycznych. Włączając się w projekt zachęcicie Państwo turystów do skorzystania z szerokiego wachlarza usług i odwiedzania naszej Gminy.

2 marca odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne dot. projektu, kolejne odbędzie się 20 marca (piątek) o godz. 11:00 w Urzędzie Gminy w Inowłodzu.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy.

Reklama