środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaPrzeżyj niezwykłe widowisko wielkanocne "Droga do Jerozolimy" w Inowłodzu

Przeżyj niezwykłe widowisko wielkanocne „Droga do Jerozolimy” w Inowłodzu

Tegoroczna edycja Drogi do Jerozolimy rozpocznie się już 7 kwietnia 2022 roku na ruinach Zamku w Inowłodzu i będzie można je przeżyć do niedzieli 10 kwietnia.

Przedstawienia w czwartek, piątek i niedziele odbędą się o godzinach: 15.30, 17.00, 18.30.

Przedstawienia w sobote odbędą się o godzinach: 12.00, 13.30, 15.30, 17.00, 18.30.

Droga do Jerozolimy to godzinne, plenerowe, interaktywne widowisko wielkanocne przedstawiające najważniejsze wydarzenia poprzedzające śmierć Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się w pięknej scenerii ruin Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Wjazd i brama prowadząca na dziedziniec zamku, monumentalne mury i podziemia stają się na czas tej niezwykłej inscenizacji nowotestamentową Jerozolimą, której mieszkańcy entuzjastycznie witają swego wybawcę i króla.

Kiedy Jezus żył i chodził po ziemi zgodnie ze zwyczajem wielokrotnie w święto Paschy odbywał podróż do tego świętego miasta. Tam dokonywały się wielkie rzeczy decydujące o losie całej ludzkości. Widzowie wyruszając w drogę do Jerozolimy wraz z postaciami znanej z kart Pisma Świętego historii, zobaczą czym wtedy żyło to miasto, będą świadkami cudów, które Jezus czynił, pójdą z nim do wieczernika i ogrodu Getsemane, na sąd do Piłata, pod krzyż na Golgotę… poczują atmosferę wydarzeń i ostatnich chwil życia Tego przez, którego śmierć i zmartwychwstanie dokonało się zbawienie świata.

Bilety

Wstęp na przedstawienie za okazaniem biletów. Ilość miejsc jest ograniczona.
Bilety są bezpłatne.

Rezerwacja biletów
Na widowisko w Inowłodzu, przed odebraniem biletów, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja biletów. W celu rezerwacji biletów należy napisać email na adres recepcja@proemzako.pl podając ilość biletów, datę i godzinę widowiska na które chce się zarezerwować bilety oraz numer telefonu do kontaktu. Rezerwacja biletów rozpocznie się 01.04.2022.

Odbiór biletów na widowisko w Inowłodzu
Zarezerwowane bilety do odebrania w dniu spektaklu przed zamkiem w Inowłodzu. Po uzgodnienu mailowym istnieje możliwość wcześniejszego niż w dniu spektaklu odbioru zarezerwowanych biletów w następujących miejscach:

Zakościele – Chrześcijańskie Centrum Proem, Zakościele 80, 97-215 Inowłódz
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00, tel. 44 710 11 40

Adres:
Zamek Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu, ul. Zamkowa, 97-215 Inowłódz

YouTube player
YouTube player
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH