Dzień dobry Inowłodzianie!

0
587
Reklama


Kto jeszcze nie słyszał o spotkaniu  ze mną  w Inowłodzu  z okazji premiery powieści „Rezonans czasu”, to spieszę poinformować, iż 13 października br.  o godz. 16:30  spotkam się z Wami na Zamku, aby porozmawiać o pisaniu, wyobraźni i tym co nas w życiu pasjonuje.

Dlaczego TA powieść jest szczególna?

Miejscem akcji jest Inowłódz!
Tak, tak! Postanowiłam uwiecznić na kartach powieści miejsca, które miałam okazję obejrzeć kilka lat temu, kiedy to z  zapartym tchem słuchałam opowieści o Inowłodzu, a wyobraźnia zaczęła szykować sobie przestrzeń na nową historię.

I oto jest. Za kilka dni oddam w Wasze ręce to, co oczami wyobraźni zobaczyłam spacerując po okolicznym lesie, wokół cmentarza, nad Pilicą, przy grocie św. Huberta, wokół kościółka św. Idziego, czy na Zamku. Chodziłam uliczkami miasta i wdychałam dobrą energię tych  miejsc. Pozytywnie  naładowana obrazami i  historiami,  po powrocie do domu w Hiszpanii,  usiadłam do pisania mojej wersji sensacyjnych zdarzeń. Na kartach powieści powołałam do życia Zuzannę i rodzinę Tomaszków, którzy mieszkają w Inowłodzu, księdza Ryszarda, który swa mądrością i ciepłem dzieli się z mieszkańcami. W książce znajdziesz  wielu  barwnych bohaterów, mieszkańców  Inowłodza. Może to właśnie Ty byłeś/ byłaś inspiracją jednego z nich?

Już nie mogę się doczekać ponownej wizyty w Twoim klimatycznym Inowłodzu oraz spotkania z Tobą czytelniku!

Anna Partyka –  Judge – autorka powieści „Rezonans czasu”.

Ps. Powieść możesz nabyć w przedsprzedaży na stronie Wydawnictwa Feniks lub w dniu spotkania na Zamku.

Do zobaczenia!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

5 − 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.