piątek, 8 grudnia, 2023
Strona głównaGarażówka w INO 3

Garażówka w INO 3

9 maja 2021 roku w niedzielę odbędzie się już 3 edycja wyprzedaży garażowej na placu przy altanie Pagaj (paczkomat inPost) w Inowłodzu. Wystawcy mogą przyjechać już o 10:00.

Regulamin:
1. Wyprzedaż Garażowa, zwana dalej „Garażówką” jest inicjatywą społeczną zrzeszającą lokalnych mieszkańców i wspierającą aktywne spędzanie czasu poza domem, z dala od technologii, komputerów i telewizorów.
2. Garażówka nie jest imprezą komercyjną, a opłaty dla sprzedających i dobrowolne bilety wstępu dla kupujących są przeznaczone w całości na opłacenie kosztów organizacji i sprzątania przed i po imprezie.
3. Teren, na którym odbywa się Garażówka jest własnością prywatną i jest on udostępniony nieodpłatnie na czas trwania Garażówki, każdy uczestnik Garażówki ponosi indywidualną odpowiedzialność za ewentualne szkody, których dokona.

Sprzedający:
1. Sprzedającym może być każda osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia pod opieką osoby dorosłej. Szczególnie zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Najlepiej się zgłosić i zarejestrować jak najwcześniej, bo ilość miejsc jest ograniczona (po zapłaceniu „placowego” 10zł).
2. Sprzedający sami przygotowują swoje przedmioty do sprzedaży, pobierają pieniądze od kupujących i wydają towar. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane towary, ich jakość oraz stan.
3. Zabrania się sprzedaży wszelkich produktów wymagających koncesji, leków, alkoholu, papierosów i innych używek, a także nadpoczętych produktów spożywczych i kosmetyków lub środków czystości.
4. Zabrania się sprzedaży komercyjnej i hurtowej.
5. Osoby, które nie dostosują się do zakazów będą proszone o opuszczenie wyprzedaży.
6. Sprzedający zachęcani są do zaopatrzenia się w składane, przenośne stoliki do rozłożenia swoich produktów lub do wykorzystania do tego celu koców, plandek, itp.
7. Ustalanie cen jest wyłączną decyzją sprzedającego jednak organizatorzy zachęcają do dużej elastyczności.
8. Sprzedający będą mieli możliwość przywiezienia rzeczy tylko w dzień wyprzedaży, od godziny 10:00
9. Po zakończeniu wyprzedaży każdy sprzedający jest proszony o dokładne posprzątanie swojego stanowiska. Śmieci prosimy zabrać ze sobą.
10. Opłata dla sprzedającego to 10zł za towar mieszczący się w samochodzie i 20zł w przypadku przywiezienia rzeczy w vanie (np. wliczając meble), opłata jest grzecznościowa i idzie w całości na promocję wydarzenia.
11. Preferowany sposób wystawienia rzeczy to stoliki, plandeki, koce. Istnieje możliwość ustawienia się autem, w zależności od ilości zgłoszeń. Ustalane indywidualnie.
12. By wystawić towar należy zgłosić się poprzez adres e-mail: garazowkawino@gmail.com lub poprzez fb

Kupujący:
1. Kupującym może zostać każdy odwiedzający wyprzedaż garażową i posiadający gotówkę.
2. Kupujący ustala warunki sprzedaży, cenę i informacje o produkcie bezpośrednio ze sprzedającym i organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości.
3. Kupujący musi zabrać swoje nabyte dobra ze sobą.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS