sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaGminny Dzień Kobiet po góralsku

Gminny Dzień Kobiet po góralsku [FOTO/WIDEO]

Co roku obchody Gminnego Dnia Kobiet przebiegają w coraz gorętszej atmosferze. W Gminie Inowłódz już od kilku lat grono mężczyzn przygotowuje Gminny Dzień Kobiet. Program artystyczny okazał się niebywałą niespodzianką dla mieszanek gminy Inowłódz.

Tegoroczna impreza obfitowała w śmieszne skecze, zabawne scenki, ciekawe anegdoty oraz mnóstwo pięknych utworów muzycznych, a to wszystko wyłącznie w wykonaniu Panów! 8 marca 2019 r. licznie zgromadzone w Sali Gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Inowłodzu Panie przywitali: Pan Bogdan Kącki Wójt Gminy Inowłódz oraz Robert Pawłowski Przewodniczący Rady Gminy Inowłódz. Część artystyczną rozpoczął występ męskiej części Chóru Gminy Inowłódz pod przewodnictwem Pana Zbigniewa Kosylaka.

YouTube player

Następnie na scenie swój talent kabaretowy w skeczu pt. „Policjanci i Górale” prezentowali m.in. Konewka Kazimierz, Piotr Gawin, Kazimierz Grygiel oraz Marek Iskierka. W występy na scenie wplecione zostały żarty i dowcipne anegdoty przez konferansjera Radnego Gminy Pana Piotra Krotosza.

YouTube player

Po występie Przewodniczącego Rady Gminy Pana Roberta Pawłowskiego zaprezentowano skecz pt. „Historia powstania kobiety” w wykonaniu Roberta Pawłowskiego i Arkadiusza Łona, którzy wcielili się w role Pyzdry i Kwicoła.

YouTube player

Z kolei w utworach muzycznych o kobietach dla kobiet m.in. „Będziesz Moją Panią” i „Kochać” wystąpili, Wójt Pan Bogdan Kącki oraz Radny Gminy Roman Rodakowski.

YouTube player

Następnie na scenie pojawiła się grupa Mozatra, panowie w składzie: Bogdan Kącki, Robert Pawłowski, Piotr Gawęda, Roman Rodakowski zaśpiewali góralskie pieśni.

YouTube player

Niespodzianką dla wszystkich Pań była loteria, w której do wygrania były zestawy kosmetyków firmy Eyfel Perfume. W ostatniej scence wystąpili Sekretarz Gminy Jan Żerek i Sołtys Wsi Dąbrowa Tomasz Janas.

YouTube player
Rusano cy nie?
YouTube player
Rycz mała rycz

Na zakończenie wszyscy Panowie wspólnie zaśpiewali piosenkę pt. „Plastikowa Biedronka”, po czym wręczyli wszystkim zgromadzonym kobietom piękne kwiaty. Było nastrojowo, zabawnie i radośnie. Trzeba przyznać, że Panowie z Gminy Inowłódz zapewnili kobietom wspaniały wieczór i rozrywkę na wysokim poziomie w sympatycznej atmosferze.

Foto/wideo: Robert Karbownik
Tekst:E.Karwat

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH