sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaGwiazdka z maestro André Rieu w kinach Helios!

Gwiazdka z maestro André Rieu w kinach Helios!

Niestety, ze śniegiem w grudniu bywa często nie tak, jak byśmy tego chcieli, a przedświąteczną grudniową magię studzi nieco deszcz i szaruga, ale spokojnie – Helios dysponuje odpowiednim remedium, pozwalającym cieszyć się dźwiękami bez względu na dostępność śniegu. „Gwiazdka z André Rieu” – już sam tytuł wydarzenia wybrzmiewa wręcz doskonale!

Dwie daty: 15 grudnia oraz 26 grudnia, ponad dwie godziny świątecznych emocji w najlepszym, bo muzycznym wydaniu – to propozycja wybranych kin Helios na szczyptę grudniowej magii. „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną oraz fanami w moim rodzinnym mieście, dlatego zapraszam kinową publiczność z całego świata w piękną podróż do świątecznej krainy czarów” – tymi słowami na seanse zaprasza sam Mistrz.

Tym razem będzie świątecznie, magicznie i bardzo rodzinnie. Jingle Bells, Oh Happy Day czy Mary’s Boy Child to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa oraz chóru gospel. Maestro przygotował przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą porywające, magiczne show. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce oraz inne bożonarodzeniowe przeboje, a koncert ten można zobaczyć wyłącznie w kinie!

Bilety na gwiazdkowy koncert można kupić na stronie www.helios.pl/andre już teraz, hołdując zasadzie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, zgodnie z którą melomani zagwarantują sobie lepsze miejsca i zapłacą mniej za „przepustkę” do tego niepowtarzalnego wydarzenia. Do zobaczenia na muzycznych seansach w wybranych kinach Helios!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH