czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaJubileusze małżeńskie w Inowłodzu

Jubileusze małżeńskie w Inowłodzu

W sobotę 23 października w Inowłodzu świętowano diamentowe i złote gody par małżeńskich. Oficjalne uroczystości poprzedziła msza święta w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Inowłodzu sprawowana przez ks. dr Artura Szczepanika. Jubilatów wrazz rodzinami, zaproszonych gości powitała zastępczyni kierownika USC Lidia Jackow. 


Wójt Gminy Inowłódz Bogdan Kącki wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Inowłódz Robertem Pawłowskim w imieniu Prezydenta RP udekorowali przybyłe pary Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, wręczyli kwiaty i dyplomy, gratulując wspólnego nie zawsze usłanego różami życia, wychowania dzieci, wnuków i pracy na rzecz dobra nas wszystkich w nie zawsze łatwych czasach. Ceremonię uświetnił zespół „Królowianie”, nie zabrakło również tradycyjnej lampki szampana.

Pary świętujące jubileusz diamentowych godów w 2020 r.: Jadwiga i Józef Borończykowie, Zofia i Jan Szczurowie, Stefania i Stanisław Wiktorowiczowie.

Pary świętujące złote gody w 2020 r.: Anna i Sylwester Domżałowie, Krystyna i Mirosław Gondkowie, Wiesława i Wacław Pietrzakowie, Teresa i Zygmunt Smułowie, Wanda i Jerzy Stanisławscy.

Pary świętujące złote gody w 2021 r. : Jadwiga i Leszek Kupisowie, Teresa i Zdzisław Michalscy, Janina i Marian Ośnieccy, Teresa i Kazimierz Polowie, Emilia i Antoni Skrobkowie, Barbara i Bogdan Stasiołkowie, Teresa i Jan Wośkowie, Mirosława i Henryk Zimowie.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS