Nadchodzi Maraton Halloween w kinach Helios!

0
442
Reklama

„Upieczemy ciasteczka i będziemy je rozdawać przebranym w okolicznościowe stroje dzieciom” – owszem, to jedna z możliwości spędzenia Halloween. Helios proponuje jednak opcję znacznie ciekawszą i zamianę pozycji stojącej w kuchni na siedzącą, w wygodnych fotelach kinowej sali!

Uczta? Owszem, ale kinowa. Zestaw pyszności? Tak, jeden z dwóch zaproponowanych przez sieć Helios. Albo obydwa, bo terminy imprez się nie pokrywają! 29 i 31 października na kinomanów czekają dwa zestawy mrożących krew w żyłach horrorów, które wprowadzą widzów w nastrój idealnie pasujący do Halloween… Strach się bać!


Menu pierwszej propozycji to przystawka w postaci przerażającej, długo wyczekiwanej premiery „Podróże”, po której wyświetlony zostanie „Censor”.

YouTube player

Danie główne to „Dom nocny”, a wisienką na torcie, która zaskoczy najwytrwalszych i najodważniejszych uczestników uczty, będzie przedpremierowa projekcja horroru „Strasznych historii”.

YouTube player
YouTube player


Pyszności wchodzące w skład drugiego zestawu budzących grozę filmów to przedpremierowy pokaz produkcji „Ty jesteś następna” i „Candyman”, po których o szeroko otwarte oczy widzów zadba obraz „Tylko nie zaśnij”.

YouTube player
YouTube player
YouTube player

Na koniec przewidziana została kolejna projekcja przedpremierowa o tytule idealnie wpisującym się w charakter imprezy – „Halloween”.

YouTube player

Czas kupić bilety, wchodząc na stronę www.helios.pl/nmf_halloween21, zaopatrzyć się dobry nastrój, poćwiczyć mocne nerwy, by stawić się na Nocnym Maratonie Filmowym Halloween w kinie Helios! Do zobaczenia na strasznych, październikowych seansach.

Reklama