czwartek, 25 lipca, 2024

Kolej na Spałę

Poszukujecie Państwo sprawdzonego miejsca na jednodniową wycieczkę? Miejsca, w którym nie tylko interesująco spędzicie wolny czas, ale będziecie mieli okazję doskonale bawić się w trakcie wspólnych wypadów? Serdecznie zapraszamy do nas!

To właśnie tu znajdziecie Państwo wszystko czego potrzeba, aby aktywnie lub jeśli ktoś woli nieco spokojniej, z dala od miejskiego gwaru, na łonie natury spędzić czas z rodziną, być może w gronie przyjaciół, znajomych. Piękna przyroda Lasów Spalskich, malowniczo meandrująca rzeka Pilica, jak również atrakcyjne obiekty historyczne pozwolą w niepowtarzalnym otoczeniu spędzić niezapomniane chwile. Gwarantujemy, że każda wycieczka przeniesie Państwa w inny, magiczny świat.

Zatem miło nam Państwa poinformować, iż po raz drugi rusza wspólny projekt  Przewozów Regionalnych i Gminy Inowłódz przy udziale lokalnych Partnerów pn. „Kolej na Spałę”.Pociąg zostanie uruchomiony w relacji Łódź – Koluszki – Tomaszów Maz. – Spała. Przejazd odbędzie się na podstawie oferty „Bilet Spalski”, w każdą niedzielę lipca i sierpnia br.Gorąco wszystkich zachęcamy do udziału w akcji i skorzystania z bogatej oferty turystycznej naszej gminy.

* szczegóły w ulotce pn. „Kolej na Spałę” lub w Punkcie Informacji Turystycznej w Inowłodzu

ulotka2

Tekst: Mirona Werkowska

Opracowanie graficzne: Pryzmat Studio Poligrafii Reklamowej Zakład Produkcji Opakowań

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH