piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaKolejne książeczki od księgarni internetowej Literia

Kolejne książeczki od księgarni internetowej Literia

Zapraszamy do kolejnej serii konkursów, w którym będzie można wygrać zestawy książeczek, kolorowanek z serii Fakt edukacja, które są dostępne w księgarni internetowej Literia.

Ćwiczę rękę i oko

Fakt edukacja

Zabawy grafomotoryczne to zbiór 30 ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. „Ćwiczę rękę i oko” to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu motoryki małej.

Zwierzaki słodziaki

Naklejki iskierki

Puszyste i milutkie maluszki – któż ich nie lubi? To prawdziwe słodziaki! One czekają, aż je przytulisz. Pobaw się z nimi i dopasuj naklejki do ramek, a zwierzątka z pewnością słodko się do ciebie uśmiechną.Konie to wyjątkowe zwierzęta. Ich świat na pewno cie zafascynuj. Zasiądź na grzbiecie ulubionego konia i wyrusz w niezwykłą podróż po świecie koników.

Modelki. Letnia przygoda

Fakt dla dziewczynek

Dziewczynki zapraszają do wspólnej zabawy w projektantki. Czeka na Ciebie aż 11 scenariuszy i mnóstwo kolorowych naklejek ze strojami, butami i dodatkami. Możesz też zaprosić do zabawy swoje przyjaciółki i wspólnie zdecydować, w co ubiorą się nasze bohaterki!

Julian Tuwim. Najpiękniejsze wiersze

Fakt bajki

Książka jest zbiorem najpopularniejszych wierszy Juliana Tuwima. Lektura utworów zapewni wiele radości, ale także pozwoli wysnuć różne ciekawe wnioski na temat otaczającej rzeczywistości.

Pytanie konkursowe brzmią:

  1. Podaj 3 dwumiesięczniki jakie można nabyć w księgarni internetowej Literia?
  2. Jakie czasopismo o tematyce komputerowej można nabyć w księgarni internetowej Literia.

Regulamin konkursu:


1. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która prawidłowo odpowie prawidłowo na powyższe pytanie i będzie miała odrobinę szczęścia.   

2. Odpowiedź należy przesyłać do 6 lutego 2021 roku na adres e-mailowy redakcja@naszinowlodz.pl wraz z imieniem i nazwiskiem w temacie wiadomości podając „konkurs” .

3. Nagród nie wysyłamy pocztą tradycyjną.

4. Termin odbioru nagród 3 dni.

5. Zwycięzcę o wygranej poinformujemy mailowo.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH