Kolejny konkurs od Wydawnictwa Naukowego UMK

0
2641
Reklama

Z radością informujemy, że przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejny szybki konkurs w którym, możecie wygrać książkę autorstwa Janusza Małłka „Mikołaj Kopernik. Szkice do portretu” od Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Zgromadzone w tomie artykuły przybliżają szczegółowe a zarazem istotne zagadnienia, np. kwestię posługiwania się przez Kopernika językiem polskim. Skrupulatna analiza tekstów źródłowych i opracowań prowadzi autora książki do ciekawych pytań i odkryć, m.in. na temat kolegów astronoma z czasów studiów w Krakowie oraz postawy astronoma wobec zakonu krzyżackiego. Książka zawiera interesujący materiał ilustracyjny w postaci fotografii pomników Mikołaja Kopernika z całego świata.

Wydawnictwo: Uniwersytet Mikołaja Kopernika

rok wydania 2015, ilość stron: 205, okładka: twarda z obwolutą,

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie.

Kiedy i gdzie zmarł Mikołaj Kopernik i co było przyczyną jego śmierci? 

Odpowiedzi proszę wysyłać na adres: redakcja@naszinowlodz.pl  w temacie pisać: konkurs, a w treści e-maila podać odpowiedź na pytanie oraz swoje dane adresowe. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 4 lipca 2015r. włącznie. Z pośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Odbiór nagrody tylko osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

Uwaga!!! Konkurs wyłącznie dla fanów profilu NaszInowlodz.pl na facebooku.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych oznacza wyrażenie przez uczestnika zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez portal NaszInowlodz.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku”.

Reklama