czwartek, 25 lipca, 2024
Strona głównaKonkurs książkowy od Wydawnictwa Czarne

Konkurs książkowy od Wydawnictwa Czarne

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w którym będzie można wygrać książkę autorstwa Wojciecha Góreckiego i Bartosza Józefiaka „ŁÓDŹ. Miasto po przejściach”.

W Łodzi dzieje się dokładnie to samo, co w każdym polskim mieście. Tylko, że dzieje się bardziej. Ta książka to podróż po ostatnich trzydziestu latach „polskiego Manchesteru”. Miasta, w którym ŁKS i RTS wciąż piszą po murach, rewitalizacja pochłania miliony, a secesyjne kamienice chylą się ku upadkowi. Ale też metropolii, która ma największy w kraju dworzec, śmiało korzysta ze swojego postindustrialnego charakteru i niezmiennie przyciąga miłośników kina i artystów.

O Łodzi opowiada reporterski duet: Wojciech Górecki przywołuje wspomnienia z przełomu lat 80. i 90., a ze współczesnością konfrontuje je Bartosz Józefiak. Teksty tworzą książkę eksperyment – rozciągniętą na trzy dekady reporterską panoramę miasta. 

Pytanie konkursowe brzmią:

  1. W którym roku powstało Wydawnictwo Czarne?
  2. Podaj 5 serii wydawniczych Wydawnictwa Czarne.

Regulamin konkursu:


1. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która prawidłowo odpowie prawidłowo na powyższe pytanie i będzie miała odrobinę szczęścia.   

2. Odpowiedź należy przesyłać do 31 grudnia 2020 roku na adres e-mailowy redakcja@naszinowlodz.pl wraz z imieniem i nazwiskiem.

3. Nagród nie wysyłamy pocztą tradycyjną.

4. Termin odbioru nagród 3 dni.

5. Zwycięzcę o wygranej poinformujemy mailowo.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH