czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIKradzież quada w Królowej Woli

Kradzież quada w Królowej Woli

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Czerniewicach, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży quada. Poszukują sprawcy kradzieży oraz świadków zdarzenia lub osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat utraconego pojazdu.

W nocy z 22.01.2024 roku na 23.01.2024 roku, nieznani sprawcy z terenu jednej z posesji położonej w miejscowości Królowa Wola w gminie Inowłódz, województwo łódzkie, dokonali kradzieży pojazdu typu quad marki CFMoto o numerze rejestracyjnym ETM  CO5S i wartości około 30,000 złotych. 
Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia, sprawców kradzieży lub skradzionego pojazdu, proszone są o kontakt osobisty z policjantami z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Czerniewicach / 97-216 Czerniewice ul. Mazowiecka 54 /, kontakt drogą elektroniczną na adres e-mail: komendant.czerniewice@tomaszow-mazowiecki.ld.policja.gov.pl  lub telefoniczny  47 846 24 20 / w godzinach pracy komisariatu/ oraz całodobowo pod numerem 47 846 22 00 – oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim. 


Gwarantujemy anonimowość! 
źródło – https://tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl/

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH