piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaMikołajki w Heliosie 6-8 grudnia 2019

Mikołajki w Heliosie 6-8 grudnia 2019

Szanowni Państwo, od piątku ruszamy ze specjalnymi seansami mikołajkowymi, przed którymi odbywać się będą konkursy z nagrodami dla najmłodszych.

Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

 • Kraina lodu 2 – Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
 • Śnieżna paczka – Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
 • Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.
 • Ratujmy Florę – Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

Już od piątku 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci do kina Helios w Tomaszowie Mazowieckim na Mikołajkowe seanse z konkursami, podczas których będzie można wygrać rewelacyjne nagrody.

Ponadto, oprócz seansów z nagrodami, w naszym kinie będzie można spotkać Świętego Mikołaja wraz z pomocnikami, którzy postarają się, żeby żadne dziecko nie wyszło z pustymi rękoma.

W sobotę i niedzielę w holu kina będą czekać na Was przeróżne atrakcje świąteczne, o które zadba załoga Animator dla dzieci TM oraz sklep z zabawkami PINOKIO. Będą to między innymi:

 • malowanie twarzy i bajeczne tatuaże
 • zabawy z balonami
 • wspólne zdjęcia z Mikołajem i jego pomocnikami
 • przeróżne zabawy i gry
 • przygotowywanie ozdób na choinkę
 • wiele innych niezapomnianych zabaw

Seanse z konkursami odbywać się będą:

 • piątek 6 grudnia, godz. 16:00 – 19:00
 • sobota 7 grudnia, godz. 10:30 – 16:00
 • niedziela 8 grudnia, godz. 10:30 – 16:00

Atrakcje na holu, odbędą się w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia, w godz. 10:00 – 16:00.

Do zobaczenia w ten magiczny mikołajkowy czas!

Przy realizacji zabaw dla dzieci wspiera nas Animator dla dzieci TM a także sklep z zabawkami PINOKIO.

Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!

Ceny biletów:
Na Mikołajki w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH