sobota, 2 grudnia, 2023
Strona głównaAKTUALNOŚCIMiłośnicy Militariów zjechali do Inowłodza

Miłośnicy Militariów zjechali do Inowłodza

W minioną sobotę 25 września, na zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu, odbył się PIKNIK MIŁOŚNIKÓW MILITARIÓW. Przy okazji tej imprezy odbyła się zbiórka pieniędzy na terapie genową dla chorej na SMA Zosi Bigos. Organizatorami imprezy byli – Towarzystwo Fortyfikacyjne Linia Pilicy, Urząd Gminy Inowłódz oraz Gminne Centrum Kultury Inowłódz.

Bardzo aktywnie w prowadzenie zbiórki włączyła się Szkoła Podstawowa w Inowłodzu. Udział wzięli : Stowarzyszenie Hubalczycy 1939 – 1940, Taktyczna Grupa Operacyjna Tomaszów Mazowiecki, Grupa Militarna PILICA, Grupa Rekonstruktorów z Tomaszowa Mazowieckiego odtwarzająca wojsko z czasów PRL, Strzelnica ASG, GTTC ” SAS Wataha, Jednostka Strzelecka nr 1042 Opoczno, 25 Brygada Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego, Grupa Rekonstrukcji Historycznej Milicja i ZOMO z Tomaszowa Mazowieckiego oraz 25 Batalion KOP CZARTKÓW.

YouTube player

Zbiórka na terapię genową dla Zosi Bigos.

Pierwszym punktem zbiórki była sprzedaż ciast upieczonych przez szkolną młodzież z rodzicami, Drugim punktem zbiórki była puszka na strzelnicy, trzecim na ekspozycji broni strzeleckiej licytacja wiązanek prowadzona ze sceny. Działo się !

Tekst/foto: Jerzy Szymański

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS