Niebezpiecznie na drogach!

0
1913
Reklama

13 października na drodze K48 prowadzącej do Spały w miejscowości Cygan gmina Lubochnia o godzinie 4:30, doszło do wypadku drogowego. 29-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, kierując audi, podczas manewru wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym naprzeciwko opelm vectrą, którym kierował 24-letni mieszkaniec gminy Cielądz oraz bocznego zderzenia z wyprzedzanym daewoo tico, którym kierował 21-letni mieszkaniec Huty Starej. Na skutek zderzenia pojazdów do szpitala trafił kierujący oplem vectrą i dwie pasażerki tego pojazdu w wieku 24 lat oraz 27 letni pasażer audi i kierowca audi.

Kierujący pojazdami zostali poddani na zawartość alkoholu z wynikiem 0,00. Sprawca wypadu odmówił badania alkotestem. Od mężczyzny została pobrana krew, jak wynika z przeprowadzonych ustaleń kierujący audi, prawdopodobnie w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem środków odurzających. Policjanci wykonali w jego miejscu zamieszkania przeszukanie ujawniając marihuanę 15,5 gramów, natomiast w swojej odzieży miał 1,2 grama marihuany i 1 gram amfetaminy. Sprawa jest rozwojowa, czynności prowadzą policjanci z Czerniewic.

13 października o 13:30 w Teofilowie, 19-letni mieszkaniec gminy Czarnocin, kierując renault megane podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w dukt leśny nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 41-letniemu mieszkańcowi powiatu piotrkowskiego, który kierował audi A3, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów i dodatkowo do zderzenia z zaparkowaną na poboczu skodą. 30 letnia pasażerka Audi została hospitalizowana. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl/
tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl

źródło – http://www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl

Reklama