wtorek, 5 grudnia, 2023
Strona głównaPaczkomat InPost stanął w Inowłodzu!

Paczkomat InPost stanął w Inowłodzu!

Wczoraj dotarła do nas miła informacja o montażu paczkomatu InPost w Inowłodzu przy ul. św. Idziego 1A przy wiacie. Dziś już jest na miejscu. Za kilka dni będzie uruchomiony.

Kilka miesięcy temu pisałem po raz pierwszy o możliwości postawienia takiego paczkomatu w Inowłodzu ale do tego były potrzebne wasze głosy.

Rozmawiałem z kilkoma przedsiębiorcami, żeby sami zgłosili chęć postawienia na ich działce takiego paczkomatu, bo wtedy jest to załatwiane praktycznie „od ręki”. Niestety nie byli zbytnio zainteresowani.

Na szczęście na ten krok współpracy z InPost odważyła się firma pAGAj. Zastanawia mnie tylko czy przy ostatecznej decyzji co do montażu były brane pod uwagę nasze głosy, których uzbierało się do tej pory 1132.

Do tej pory żeby najbardziej ekonomicznie odebrać paczki w paczkomacie inPost należało udać się do oddalonego o 11 km od Inowłodza Libiszowa (przed Bukowcem Opoczyńskim). Na dniach powinien stanąć u nas! Z tego faktu powinni być też zadowoleni mieszkańcy Brzustowa, Królowej Woli, Spały, Rzeczycy, Poświętnego, Dęby, Kraśnicy i innych okolicznych wsi.

InPost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw – aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS