czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaPrywatna opieka medyczna - poznaj 3 zalety korzystania z pakietów zdrowotnych

Prywatna opieka medyczna – poznaj 3 zalety korzystania z pakietów zdrowotnych

Łatwa i szybka dostępność do opieki lekarskiej to przywilej, o który niestety nie jest tak łatwo w polskich realiach. Dlatego świetną alternatywą, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa, jest prywatna opieka zdrowotna. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, renomowane przychodnie oferują tzw. pakiety zdrowotne. Czytaj dalej, a przedstawimy Ci 3 zalety wynikające z postawienia na takie rozwiązania!

1. Pakiety zdrowotne – dopasuj odpowiedni do swoich potrzeb

Pierwszą i jedną z najważniejszych zalet wykupienia pakietów zdrowotnych oferowanych przez godne zaufania centrum medyczne jest dopasowanie usług do Twoich indywidualnych potrzeb. Specjaliści zajmujący się opieką medyczną skomponowali różne propozycje. W zależności od płci czy wieku, bez problemu znajdziesz taki zestaw usług, który będzie dla Ciebie idealny.

W takich pakietach znajdują się konsultacje ze specjalistami, badania laboratoryjne, diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i wiele więcej. Szeroki wybór takich usług zarówno indywidualnych, jak i dla partnerów, czy rodzin, znajdziesz na https://polmed.pl/opieka-medyczna/. Myśląc o tego typu świadczeniach, warto przywołać w pamięci dwa znane powiedzenia – przezorny zawsze ubezpieczony – oraz – lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Załącznik:
przewodnik-pacjenta-01-2022.jpg

2. Wygodne płatności

Obawiasz się, że prywatna opieka zdrowotna łączy się ze sporymi wydatkami? Jeżeli znajdziesz renomowane centrum medyczne, nie musisz się tego obawiać. W takich placówkach opłaty za tego typu usługi rozwiązywane są w taki sposób, abyś mógł być usatysfakcjonowany. W zależności od Twoich preferencji możesz zapłacić raz, z góry za cały rok, lub zdecydować się na formę comiesięcznych opłat. Ponadto możesz poszerzyć swój pakiet o dodatkowe świadczenia, nieznacznie zwiększając swoje wydatki. W skali miesiąca te kwoty nie są wielkie, a jak wiadomo, nie warto oszczędzać na zdrowiu.

3. Szybkie konsultacje

Każdy, kto korzysta z usług NFZ, bez wątpienia zdaje sobie sprawę z tego, że publiczna opieka zdrowotna w naszym kraju bardzo kuleje. Przy wielu schorzeniach powrót do zdrowia jest możliwy wyłącznie przy szybkim wykryciu oraz natychmiastowym leczeniu, co często nie jest możliwe, czekając w wieloletnich kolejkach do specjalistów. Dlatego prywatna opieka zdrowotna jest tak bardzo ceniona.

Decydując się na wykupienie pakietów medycznych, masz pewność, że nie będziesz musiał uzbroić się w dużą cierpliwość. Zastanawiasz się nad tym, ile w rzeczywistości musiałbyś czekać? Przykładowo, Centrum Medyczne POLMED gwarantuje Ci dostęp do lekarza rodzinnego w ciągu 24 godzin roboczych, do specjalisty lub diagnostyki – do 5 dni roboczych. Najdłużej – bo 15 dni roboczych – musiałbyś czekać na rezonans, tomografię, endoskopię itp.

Jak widać, prywatna opieka medyczna oferuje Ci bardzo intratne pakiety zdrowotne, dzięki którym będziesz mógł nie tylko się leczyć, ale także zatroszczyć się o odpowiednią profilaktykę. Zadbaj nie tylko o swój komfort, ale także o bezpieczeństwo i zdecyduj się na usługi specjalistów!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS