wtorek, 21 maja, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIPrzeżyjmy to jeszcze raz

Przeżyjmy to jeszcze raz

W czwartkowe popołudnie 7 maja  2015 roku na zamku w Inowłodzu miał miejsce wernisaż wystawy pt. ,,Kolory muzyki” poświęcony Wędrownemu Festiwalowi Filharmonii Łódzkiej. Wydarzenie zgromadziło wielu zainteresowanych gości, wśród nich był Pan Bogdan Kącki Wójt Gminy Inowłódz.

wernisaz-0705-005

Wernisaż otworzyła Barbara Maciejczyk dyr. GCK i Barbara Jakubowicz koordynator komunikacji marketingowej Filharmonii Łódzkiej.

Uczestnicy spotkania dzielili się swoimi wrażeniami na temat fotografii i koncertów. Wydarzenie uświetnił koncert piosenki dziecięcej w wykonaniu Gminnego Zespołu „Cekinki” pod kierownictwem Zbigniewa Kosylaka.

wernisaz-0705-018

Na zakończenie Wójt Gminy złożył podziękowania Pani Barbarze  Jakubowicz za zorganizowanie  interesującej wystawy, jak również podziękował młodym wykonawcom z Zespołu „Cekinki” za  wiosenny koncert. Wernisaż był doskonałą okazją nie tylko do oglądania i podziwiania zdjęć, ale także do wspomnień i refleksji tych wyjątkowych koncertów.

wernisaz-0705-059

Organizatorem wystawy była Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina, współorganizatorem Łódzki Dom Kultury, partnerem Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu.

Barbara Maciejczyk  GCK

 Zachęcamy wszystkich do zwiedzania wystawy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH