niedziela, 24 września, 2023
Strona głównaAKTUALNOŚCIPrzeżyjmy to jeszcze raz

Przeżyjmy to jeszcze raz

W czwartkowe popołudnie 7 maja  2015 roku na zamku w Inowłodzu miał miejsce wernisaż wystawy pt. ,,Kolory muzyki” poświęcony Wędrownemu Festiwalowi Filharmonii Łódzkiej. Wydarzenie zgromadziło wielu zainteresowanych gości, wśród nich był Pan Bogdan Kącki Wójt Gminy Inowłódz.

wernisaz-0705-005

Wernisaż otworzyła Barbara Maciejczyk dyr. GCK i Barbara Jakubowicz koordynator komunikacji marketingowej Filharmonii Łódzkiej.

Uczestnicy spotkania dzielili się swoimi wrażeniami na temat fotografii i koncertów. Wydarzenie uświetnił koncert piosenki dziecięcej w wykonaniu Gminnego Zespołu „Cekinki” pod kierownictwem Zbigniewa Kosylaka.

wernisaz-0705-018

Na zakończenie Wójt Gminy złożył podziękowania Pani Barbarze  Jakubowicz za zorganizowanie  interesującej wystawy, jak również podziękował młodym wykonawcom z Zespołu „Cekinki” za  wiosenny koncert. Wernisaż był doskonałą okazją nie tylko do oglądania i podziwiania zdjęć, ale także do wspomnień i refleksji tych wyjątkowych koncertów.

wernisaz-0705-059

Organizatorem wystawy była Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina, współorganizatorem Łódzki Dom Kultury, partnerem Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu.

Barbara Maciejczyk  GCK

 Zachęcamy wszystkich do zwiedzania wystawy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS