G-N8HC0LQYDH G-N8HC0LQYDH
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaRepertuar w kinie Helios Tomaszów w dniach 7 - 13 sierpnia

Repertuar w kinie Helios Tomaszów w dniach 7 – 13 sierpnia

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios wyświetlać będziemy następujące premiery będziemy:

SAMSAM – premiera
Dołącz do Samsama i jego fantastycznych przyjaciół. Zwiedzaj kosmos i sięgnij gwiazd w poszukiwaniu zaginionej supermocy. Być może odkryjesz nową planetę lub dotrzesz tam, dokąd nie dotarł jeszcze żaden dzieciak.domostwie, aby polować na zwykłych ludzi w ramach… sportu. Ale wybrańcy nie wiedzą, że jedna z tych, na których będą polować, Crystal (Betty Glipin), zna tę grę lepiej niż oni. Sytuacja się zmienia, a role odwracają. Pozbywając się kolejnych osób, Crystal dociera do tajemniczej kobiety (dwukrotna laureatka Oscara(r) Hilary Swank), która stoi w samym centrum tej przerażającej gry.”

YouTube player

Kup Teraz: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/18944/SAMSAM—familijny—b-o-

WŁOSKIE WAKACJE – premiera
Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu, ich przymusowe wakacją potrwają dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii… wszystko można zacząć od nowa.

YouTube player

Kup Teraz: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/18701/WLOSKIE-WAKACJE

INCEPCJA – 10 rocznica premiery
Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest zdolnym złodziejem, mistrzem niebezpiecznej sztuki ekstrakcji: kradzieży bezcennych sekretów z głębokich warstw podświadomości, gdy umysł ofiary jest najmniej strzeżony przed niebezpieczeństwem – podczas snu. Ta rzadka umiejętność sprawiła, że Cobb jest pożądanym specjalistą w zdradliwym świecie wywiadu gospodarczego. Z drugiej strony stracił przez swoją pracę wszystko, co kochał, i jest skazany na ciągłą ucieczkę. Teraz dostaje jednak szansę na odkupienie. Wykonanie ostatniego zlecenia będzie oznaczać odzyskanie życia, ale tylko pod warunkiem dokonania niemożliwego – incepcji. Zamiast perfekcyjnej kradzieży Cobb i jego zespół muszą zrobić coś innego: wszczepić do umysłu ofiary pomysł. Jeśli im się uda, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najstaranniejsze przygotowanie i ogromna wiedza i doświadczenie nie są w stanie przygotować grupy specjalistów do starcia z niebezpiecznym wrogiem, który przewiduje każdy ich ruch. Z wrogiem, z którym tylko Cobb może się zmierzyć.

Kup Teraz: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/19059/INCEPCJA—10-rocznica-premiery

PROJEKTY SPECJALNEMAGICZNY DYWAN – seanse specjalne 8 i 9 sierpnia
Helios dla Dzieci zaprasza na magiczną przygodę do orientalnego świata, w którym nie może zabraknąć magii, sułtana, latającego dywanu…. no i oczywiście kozy. Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jednak chciałby zobaczyć wielki świat, którym jest dla niego miasto gdzie mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.

Kup Teraz: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/19164/MAGICZNY-DYWAN-%E2%80%93-seanse-specjalne-8-i-9-sierpnia

Kino Konesera poniedziałek 10 i 12 sierpnia
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.
Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne!
Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

PARASITE 10 sierpnia
„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy.

YouTube player

Kup Teraz: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16664/PARASITE

#TUITERAZ 12 sierpnia

Instagramowa znajomość, która zmieniła jego życie. Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei.

YouTube player

Kup Teraz: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/18947/%23TUITERAZ

Przejmij kino ze swoją paczką!Helios zaprasza na Seanse Prywatne. Szczegóły na stronie: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/18698/TWOJ-SEANS-PRYWATNY

Lista filmów dostępnych w ramach biletu Twój Seans Prywatny PREMIUM:

1. Włoskie Wakacje
2. Scooby-Doo!
3. Polowanie
4. Furie
5. SamSam
6. Jak zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa
7. (Nie)znajomi
8. Sala Samobójców. Hejter
9. Harry Potter i Komnata Tajemnic

Lista filmów dostępnych w ramach biletu Twój Seans Prywatny:

1. Jak zostałem Gangsterem. Historia Prawdziwa
2. (Nie)znajomi
3. Sala Samobójców. Hejter
4. Harry Potter i Komnata Tajemnic

Poluj na hity za 10 złotych! Nie zdążyłeś zobaczyć długo wyczekiwanego tytułu na wielkim ekranie? A może chciałbyś ponownie obejrzeć swój ulubiony film? W naszym kinie wszystko jest możliwe!

FILMY TYGODNIA „TURU. W POGONI ZA SŁAWĄ”
Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę. Tam też dochodzi do niebywałego odkrycia. Okazuje się, że Turu posiada niezwykły talent. Nie tylko potrafi mówić ludzkim głosem, ale również wspaniale śpiewać. Isabel jednak – z obawy, że inni ludzie mogą chcieć wykorzystać kurkę do własnych celów – postanawia zatrzymać jej sekret w tajemnicy. Niestety pewnego dnia dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Kobieta spada z dachu i traci pamięć… Kiedy karetka zabiera ją do szpitala, Turu pozostaje sama i bez ochrony. Dzielna kwoczka nie załamuje się jednak i postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć przyjaciółkę. W jej trakcie poznaje małego Mateo, syna właściciela cyrku. Wspólnie tworzą spektakl, który przynosi Turu wielki rozgłos. Mimo sławy i scenicznego sukcesu rozśpiewana kurka nie zamierza jednak zrezygnować z misji odnalezienia ukochanej Isabel.

YouTube player

FURIE

Młoda kobieta zostaje porwana i wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry, której stawką będzie jej życie. Zwiastun: https://youtu.be/BwB2mDa-T-Q

„NIEOBLICZALNY”

Tego ranka Rachel jest już spóźniona do pracy, a przedzieranie się przez zakorkowane miasto to prawdziwa walka z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są sfrustrowani i wzburzeni, ale jeden z nich jest tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Gdy Rachel zatrąbi na niego na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców. Zwiastun: https://youtu.be/uU7pwq6XIic

„POLOWANIE”

Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani… w bardzo nieoczywistym celu. Tym celem jest tytułowe polowanie. Zwiastun: https://youtu.be/p8wQWeebf1M

„SCOOBY-DOO!” / familijny / od 7 lat

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. „Scooby-Doo!” pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną „apsokalipsę”. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał. Zwiastun: https://youtu.be/makJoHMoo4k

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH