piątek, 8 grudnia, 2023
Strona głównaAKTUALNOŚCISpotkanie Wójta z przedsiębiorcami

Spotkanie Wójta z przedsiębiorcami

W dniu 24 kwietnia 2015 r. na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu odbyło się spotkanie przedsiębiorców działających na terenie Gminy Inowłódz z Wójtem Panem Bogdanem Kąckim. W spotkaniu brał również udział Przewodniczący Rady Gminy Inowłódz Pan Wacław Chachuła.

 

W czasie spotkania Wójt przedstawił informację z bieżącej działalności samorządu gminnego, omawiane były również podatki w Gminie Inowłódz, nowa perspektywa finansowania ze środków UE, a także problemy i bariery naszych przedsiębiorców.

W spotkaniu wzięło udział trzydziestu pięciu przedstawicieli lokalnego biznesu.

Sektor przedsiębiorczości stanowi cenny głos w dyskusji na temat rozwoju naszej gminy, dlatego też zaproponowano, aby tego typu spotkania odbywały się co najmniej dwa razy w roku.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych przedsiębiorców, a obecnym na spotkaniu w dniu 24 kwietnia 2015 r. składamy serdeczne podziękowania za udział, wolę współpracy i zainteresowanie sprawami gminy.

Spotkanie zakończone zostało utworzeniem listy z adresami e-mail przedsiębiorców, w celu nawiązania efektywnej współpracy z gminą.

 Renata Dąbrowicz

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS