VIII Piknik Wiejski w Liciążnej

0
2416
Reklama

5 sierpnia 2017 r. w Liciążnej odbył się VIII Piknik Rodzinny, którego organizatorami byli: Sołtys i Rada Sołecka Wsi Liciążna, Ochotnicza Straż Pożarna w Liciążnej, Świetlica Wiejska w Liciążnej.

To wydarzenie to przede wszystkim okazja do spotkania i integracji mieszkańców wsi. Ta lokalna inicjatywa spotyka się co roku z dużym zainteresowanie, fakt ten nie dziwi zwłaszcza dlatego, że na gości czeka wiele atrakcji i przyjazna atmosfera.

Wszystkich przybyłych przywitała Sołtys Wsi Pani Elżbieta Bernaciak, a Wójt Gminy Inowłódz Pan Bogdan Kącki podziękował za aktywne działania wsi.  Tego dnia ważnym elementem programu było otwarcie przy Świetlicy Wiejskiej placu zabaw dla dzieci, na który sołectwo otrzymało dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego zadanie pn. „Zagospodarowanie przestrzeni i podniesienie atrakcyjności obszaru wokół budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Liciążna – budowa placu zabaw”.

W programie artystycznym zaprezentowali się: Zespół dziecięcy rodziny Pietrzyków, Pan Witold Zawistowski, Zespół Ludowy ”Brzustowianie” oraz Zespół Wokalny „Gracja”.

Nie zabrakło również konkursów i zabaw dla dzieci. Dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich były przejażdżki na motocyklach, a dla najmłodszych przejażdżki konne.

Zabawa biesiadna prowadzona przez zespół Jaband trwała do późnych godzin nocnych.

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom, mieszkańcom wsi Liciążna oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy.

Reklama