wtorek, 21 maja, 2024
Strona głównaIMPREZYWernisaż fotografii Piotra Sabacińskiego

Wernisaż fotografii Piotra Sabacińskiego

W najbliższą sobotę (20 kwietnia) na Zamku w Inowłodzu odbędzie się wernisaż fotografii oraz spotkanie z autorem Piotrem Sabacińskim.

Zdjęcia prezentowane na wystawie powstały podczas dwutygodniowej wyprawy na najwyższy szczyt obu Ameryk – Aconcaguę (6960,8 m.n.p.m.). Najważniejsza jest wyprawa, góry, mierzenie się ze swoimi słabościami i realizowanie marzenia o zdobyciu szczytu. Potem jeśli się uda zdjęcie – zawsze według zasady, że najważniejsze, by mieć szczęście i znaleźć się w danym momencie we właściwym miejscu i być świadkiem nadzwyczajnego zdarzenia: zderzenia odpowiedniego motywu, kompozycji, pory dnia, odpowiedniej pogody, właściwego światła… i właśnie wtedy wziąć oddech i zrobić zdjęcie.

Fotografie Piotra Sabacińskiego były prezentowane z ogromnym sukcesem w Galerii 137 w łódzkim Klubie Nauczyciela – „DROGA JEST CELEM.” -zdjęcia z wyprawy na Aconcaguę (6960,8 m. n.p.m.) w 2023 roku. Wystawa jego fotografii: „Dolina Pięciu Stawów i pięciu zmysłów” (Tatry) była prezentowana przez kilka miesięcy w Europejskim Centrum Artystycznym w Sannikach w 2022.

Wystawę można oglądać od 11.04.2024 do 25.04.2024

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH