wtorek, 21 maja, 2024
Strona głównaWójt Gminy Inowłódz Człowiekiem Roku 2017 Powiatu Tomaszowskiego

Wójt Gminy Inowłódz Człowiekiem Roku 2017 Powiatu Tomaszowskiego

Szanowni Państwo, w dniu 13 lutego 2018 r. zakończyło się głosowanie w plebiscycie Człowiek Roku 2017 Powiatu Tomaszowskiego, do którego kandydatów nominował Dziennik Łódzki.

We wszystkich czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes, rywalizacja o pierwsze miejsce trwała
do ostatnich minut głosowania, a nazwiska na podium zmieniały się kilkukrotnie.

W kategorii kultura pierwsze miejsce, z ilością 459 głosów zajął Kamil Wrona, kierownik Ośrodka Kultury Tkacz, dyrygent TM Brass i orkiestry OSP Żelechlinek, który nominację otrzymał za stworzenie pierwszej tomaszowskiej orkiestry miejskiej TM Brass oraz prowadzenie warsztatów muzycznych dla tomaszowskich uczniów.

W kategorii działalność społeczna i charytatywna, pierwsze miejsce wywalczył Konrad Borowski, prezes Fundacji TM INNOWACJE, wiceprezes Fundacji Rozwoju Powiatu Tomaszowskiego, Naczelny Pielęgniarz w Tomaszowskim Centrum Zdrowia, nominowany za działalność charytatywną w dwóch fundacjach oraz stowarzyszeniach. Zdobył 927 głosów.

W kategorii samorządność i społeczność lokalna, zwyciężył Bogdan Kącki, Wójt Gminy Inowłódz, który zdobył 699 głosów. Nominację otrzymał m.in. za inwestycje prowadzone w Spale i gminie, w tym za ścieżkę rowerową ze Spały do Inowłodza.

W kategorii biznes z ilością 158 głosów zwyciężyła Maria Chilińska, była prezes ZGWK w Tomaszowie Maz., a obecnie nowa prezes TTBS. Nominację uzyskała za zakończenie unijnego projektu przebudowy oczyszczalni ścieków w Tomaszowie oraz budowy nowej sieci kanalizacyjnej i mobilizowanie tomaszowian do podłączania się do sieci.

Wszystkim laureatom gratulujemy.

Jednak to jeszcze nie koniec emocji. Do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani Ci, którzy uzyskali największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach w swoich powiatach. Z każdego powiatu do etapu wojewódzkiego przejdzie zwycięzca głosowania w każdej kategorii.

Miło nam mieszkańcom i przyjaciołom Gminy Inowłódz, że zostały dostrzeżone nasze działania w dziedzinie inwestycji i infrastruktury, co zaowocowało zwycięstwem Wójta Gminy na szczeblu powiatowym. Sądzimy, że nasze dokonania mogą również z powodzeniem konkurować w plebiscycie Dziennika Łódzkiego na szczeblu wojewódzkim. Prosimy zatem, o jak największe poparcie!

Etap wojewódzki rozpocznie się 16 lutego 2018 i zakończy się 28 lutego o godzinie 21.59

Wójt Gminy Inowłódz

serdecznie dziękuje wszystkim,
którzy oddali głos w plebiscycie,
a jednocześnie obdarzyli zaufaniem,

doceniając działania na rzecz
lokalnego samorządu.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH